Kozmoklinik İş İlanları 2017

kozmoklinik

Kozmoklinik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Kozmoklinik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kozmoklinik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Lise stajını AvivaSA’da yapmak isteyen öğrencilerimiz Genel Müdürlük binamıza gelerek başvuru formu doldurabilir. Üniversite öğrencileri: Kontenjanlarımız dahilinde Haziran – Eylül dönemleri arasında staj yapma imkanı sunmaktayız.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  09:00 – 18:00 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: www.kariyer.net

Kozmoklinik®, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin pazarlaması, satışı ve dağıtımını gerçekleştirmek üzere 2003 yılında kurulmuştur. Sahip olduğu tüm markalar dünya pazarında kendi alanlarında lider ve “markalaşmış” markalardır.

Kozmoklinik® olarak misyonumuz, kişisel bakım endüstrisindeki güçlü ve deneyimli yapımızla, uzun dönemli, detaylı pazarlama ve satış stratejileri geliştirerek, dünya çapında tanınmış, sonuç odaklı ve etkili markalarımızla tüketicilerin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktır.

Kozmoklinik®; markalarını eczane, parfümeri, kuaför, zincir mağaza ve sağlık & güzellik konseptli satış kanalları aracılığıyla, hedef kitleleriyle buluşturmaktadır. Tüketicilerini ürünleriyle buluştururken dikkat ettiği en önemli nokta; tüketicilerinin kendileri için en doğru ürünü kullanarak, en etkili sonuçları elde etmesidir

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir