Kozmo Kimya İş İlanları 2017

kozmo

Kozmo Kimya 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Kozmo insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kozmo iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Lise stajını AvivaSA’da yapmak isteyen öğrencilerimiz Genel Müdürlük binamıza gelerek başvuru formu doldurabilir. Üniversite öğrencileri: Kontenjanlarımız dahilinde Haziran – Eylül dönemleri arasında staj yapma imkanı sunmaktayız.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: www.yenibiris.com

 

Hakkımızda:

Kozmo Kimya Aerosol sektöründe bütün Avrupa’da pazarında ilk 5 şirket arasında yer almakta olup, Türkiye’deki en büyük dolum kapasitesine sahip firmadır.

GMP  ve ISO sertifikalarına sahip firmamızda 7 Kimya Mühendisi bulunmaktadır.  Mühendislerimizden 3’ü sürekli olarak arge çalışmaları yapmaktadır.

Hadımköy ve Çorlu’da iki farklı fabrikaya sahip olmakla birlikte günlük aerosol üretimimiz 700000 adedi bulmaktadır.

Carrefour , Tesco , Aldi , Auchan , Metro , Delhaize , Scarmark gibi Avrupa’nın en büyük zincir mağazalarıyla çalışmaktayız ve bu firmaların ana tedarikçisi olarak hizmet etmekteyiz.

Kozmo Kimya en son teknoloji Terco dolum makinasına sahip olup, ürünlerimizi otomatik olarak üretilmektedir.

Ürünlerimiz otomatik ölçümlerle özenle tartıldıktan sonra su banyosunda test edilir ve üretim hattına gönderilir.

Dünya Sağlık Örğütü (WHO) Avrupa Aerosol Federasyonu (FEA) ve T.C Sağlık Bakanlığı standartlarına uygun ; iş güvenliği, işci sağlığına ve çevreye duyarlı üretim yapmaktadır.

Kozmo zamanla ilerlemeye ve en son aerosol teknolojisiyle yarışmaya devam edecektir.

 

Kozmo kimya olarak vizyonumuz ; müşteri beklentilerini doğru anlayıp, beklentilerini karşılayarak her zaman müşterinin haklı olduğunu düşünerek  güler yüzlü, hızlı sorunları anında çözücü yaklaşımlarla müşterilerin firmamıza güvenini tam sağlayıp, müşteri mennuniyetini uzun sureli iş birliğini  eksiksiz sürdürmek.

Çağdaş teknolojiyi kullanarak, hizmet kapasitemizi genişletip  iç ve dış pazarda Şirket ve Marka İmajımızın artmasını sağlayıp kalite yönetim sistemleri çerçevesinde sürekli iyileşme ile kalıcı ve ilerleyen başarılara ulaşmaktır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir