Kosifler İş İlanları 2017

Kosifler 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Kosifler insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kosifler iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Operasyon Uzman Yardımcısı, Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı, Mekanik Teknisyeni, Hasar Operasyon Uzman Yardımcısı, Araç Teslim Görevlisi Engelli Personel/ İdari İşler Elemanı, Genel Başvuru, Mekanik Teknisyeni, Servis Danışmanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Kosifler Group olarak çalışanlarımızı; iş planlarımız doğrultusunda Kosifler Group’un değerlerini ve işin gerektirdiği yetkinlikleri karşılayacak, yüksek motivasyon ve performansları ile katkı sağlayacak, grubumuzu geleceğe taşıyacak potansiyele sahip adaylar arasından seçmeye özen gösteriyoruz.

Boş pozisyonlar, şirket içi e-mail, gazete ilanı, insan kaynakları portalları ile duyurulmaktadır. İlk etapta pozisyona geçiş yapmak isteyen şirket çalışanlarımızdan, şirket çalışanlarımızın önerdiği adaylardan, şirket aday veritabanından adaylar değerlendirilmektedir. Eğitim ve deneyim olarak uygun görülen adaylarla pozisyon için mülakat görüşmeleri yapılıp, uygun görülen adayın referans kontrolünü takiben, adaya teklif geçilmektedir. Pozisyonun kapanmasını takiben, görüşme yapmış olduğumuz tüm adaylara süreç ve sonuç ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir