Korozo İş İlanları 2017

Korozo 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Korozo insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Korozo iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Kalite Kontrol Elemanı,Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar, Mekanik Bakım Teknisyeni, STOK ALAN SORUMLUSU, Extruder Operatörü, Elektrik Bakım Teknisyeni

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Seçme ve Yerleştirme
Doğru işe doğru insan seçimi KOROZO’da işe alım sürecinde temel felsefedir. KOROZO’ya yapılan her türlü başvuru, işin gerektirdiği yetkinlik, nitelik ve yetenekler doğrultusunda gizlilik içinde değerlendirilir. Değerlendirme doğrultusunda başvuruda bulunan adaylara mutlaka geri bildirim yapılır.

Staj
Kurum olarak her yıl lise ve üniversite öğrencilerine bizlerle birlikte çalışarak deneyim kazanma imkânı vermekteyiz. Stajyerler, şirketimizde çalışan profesyonellerin tecrübesinden faydalandığı gibi bizler de onların fikirleriyle gelişmekteyiz.

Staj Başvuruları
Başvurular İnternet sitemiz üzerinden “staj başvurusu” ilanından form doldurularak yapılmaktadır. Başvurular sonucunda uygun olan adaylar, şirketimiz İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne gelerek, staj başvuru formunu doldurmakta ve kontenjanlar doğrultusunda yerleştirilmektedir.

Üniversite Stajları için Üniversitelerin 3. ve 4. sınıfına geçme şartı aranır. Başvurular 1-15 Haziran tarihleri arasında kabul edilmektedir.
Lise-Teknik lise stajları için ilgili liselerin son sınıfına geçme şartı aranır. Ağustos ve Eylül ayları içinde kabul edilmektedir.

Korozo Hakkında

KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye’de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90’lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.

KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye’deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya’daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.

2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini – Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul ve İzmir’de, toplam 160.000 m2  kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermektedir.

Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa’nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye’deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.600 personeli bulunmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir