Kordsa İş İlanları 2017

Kordsa 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Kordsa insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kordsa iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Üretim İşçisi, Genel başvuru,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Çalışanlara Sağlanan İmkanlar

Kordsa Global olarak tüm işletmelerde çalışanların memnuniyeti, sağlığı, güvenliği ve sosyalleşmesi için benzer koşullar ve imkânlar sağlanıyor. Ülke farklılıklarının gerektirdiği bazı yerel uygulamalar olmakla beraber tüm Kordsa Global çalışanlarının benzer imkânlardan faydalanmasını sağlamak önemli amaçlardandır.

Sosyal tesis, sağlık merkezi, spor alanları gibi imkânlar tüm ülkelerdeki fabrika yerleşkelerinde mevcuttur.

Çalışanların hobilerini zevkle ve kolaylıkla gerçekleştirebilmeleri için sosyal kulüp organizasyonları bulunuyor.

Şirket, çalışanları aileleri ile birlikte Kordsa Global ailesi olarak görüyor. Bu amaçla çalışanların aileleri ile bir araya gelebilecekleri Aile Günleri, yarışmalar ve gezi organizasyonları da düzenleniyor.

Staj Başvurusu

Eylül – Haziran ayları arasında (okul dönemi süresince) 3308 sayılı çıraklık ve meslek eğitimi kanunu’na göre staj yapacak olan Lise öğrencileri için staj başvuru tarihleri 02 Eylül – 08 Eylül arasındadır.
Temmuz, Ağustos, Eylül aylarında yaz stajı adı altında staj yapması gereken, Lise ve Üniversite öğrencileri için staj başvuru tarihleri 01 Nisan – 30 Nisan arasındadır.

Kısaca Kordsa

Kordsa Global lastik, kompozit ve inşaat pazarlarına güçlendirme işlevli ürünleriyle hizmet veren lider kuruluştur. Ticari liderliğini teknoloji liderliği de güçlendiren İstanbul-Türkiye merkezli firma 5 kıtaya dağılmış,
8 ülkede yer alan, 10 işletmesinde yaklaşık 4000 kişilik istihdama sahiptir. Kordsa Global 2013 yılında 1.5 milyar TL satış rakamına ulaşmıştır.

Kordsa Global ve lastik sektörü
Dünyanın lider naylon 6.6 ve polyester endüstriyel iplik, kord bezi ve tek kord üreticisi Kordsa’nın başarı öyküsü 1973 yılında İzmit-Türkiye’deki kord bezi fabrikası yatırımıyla başlamıştır. Türk ekonomisinin lider kuruluşlarından Hacı Ömer Sabancı Holding’in %91,1 oranında hissedarı olduğu şirket, sürekli büyüyen global üretim yapısı ile sektörüne öncülük ederek ve değişen pazar dinamiklerine hızla adapte olarak faaliyetlerini sürdürmekte, yeni pazar arayışlarına devam etmektedir. Ar-Ge yatırımlarını güçlendiren şirket yüksek performanslı “Yeşil Ürünler” ile sektörde yenilik yaratmış ve geliştirdiği güçlendirme çözümleriyle kompozit ve inşaat sektöründe de ilgi görmeye başlamıştır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir