Koray İnşaat İş İlanları 2017

Koray İnşaat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Koray İnşaat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Koray İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Türkiye geneli başvuru, Yurtdışı için başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Koray Holding AŞ ya da Koray Şirketler Grubu, Türkiye’de faaliyet gösteren holding kuruluşu.

Müteahhitlik, gayrimenkul geliştirme, anahtar teslim inşaat, şube yenileme ve restorasyon, proje yönetim, tesis bakım ve sigorta aracılık hizmetleri alanlarında uzmanlaşmış bir şirketler grubudur. 1956 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Koray Holding bünyesinde 1956 yılında kurulan Koray İnşaat bugüne kadar milyonlarca metrekarelik inşaat projesinde “yüklenici” olarak yer aldı. Koray İnşaat’ın genel merkezi İstanbul’da olmak üzere Rusya, Ürdün, Kazakistan, Suudi Arabistan, Umman, Azerbaycan ve Libya’da faaliyet gösteren bölge direktörlükleri bulunmaktadır. Koray İnşaat’ın yönetim kurulu başkanlığını Selim Koray yapmaktadır.

Şirket; çok katlı ofis binaları, kamu binaları, ticaret merkezleri, lüks konutlar, 5 yıldızlı oteller, eğitim tesisleri, sanayi tesisleri, eski yapıların restorasyonu, bankacılık ve finans sektörüne ait bina ve tesislerin inşaası gibi büyük ölçekli projelerde hizmet vermektedir.

Koray İnşaat, çok sayıda mühendislik tedarik ve inşaat (EPC) projesi kazanmış, Engineering News Record (ENR) tarafından 2009’da gerçekleştirdiği projeler nedeniyle “Türkiye’nin en çok ihracat yapan inşaat şirketi” olarak tanımlanmıştı. Fortune (dergi)’sinin açıkladığı listede Türkiye’nin en büyük 13. inşaat şirketidir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir