Kopaş İş İlanları 2017

Kopaş 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Kopaş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kopaş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: 07:45 – 17:30

Uygun Pozisyonlar: İkram Sorumlusu, Bütçe ve Raporlama Uzmanı, Yönetici Asistanı, Üretim Planlama Uzmanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İşe Alım Süreci
Şirketimize başvurmak için “Bize başvurun” bölümündeki aday bilgi formunun doldurulmanız gerekmektedir.

Başvurunuzun İnsan Kaynakları Departmanı’na ulaşması ile birlikte seçme/yerleştirme sürecimize adım atmış olacaksınız. Başvurunuz incelenecek ve mevcut boş pozisyonlar çerçevesinde değerlendirilecektir. Eğer başvurunuz, pozisyonun gerektirdiği yeterliliklerle örtüşüyorsa, görüşmeye davet edilirsiniz. Gönderdiğiniz özgeçmiş bilgileri, başvuru veri tabanında bir yıl boyunca saklanıp değerlendirmeye açık tutulur.

Kopaş’ta işe alma süreci, yıllık kadro planlarının oluşturulması ile başlar. Yıl içinde oluşabilecek kadro ihtiyaçları; terfiler, atamalar ve organizasyonel değişiklikler de göz önüne alınarak belirlenmektedir. Personel temininde şirket başvuru veritabanı, internet siteleri ve danışmanlık şirketleri araç olarak kullanılır.

Pozisyonun özelliklerine göre İnsan Kaynakları Departmanı, adayları “yetkinlik bazlı değerlendirme” süreçlerine dahil eder. Bu aşamada mülakatların yanı sıra “değerlendirme merkezi, kişilik testi, genel yetenek testi, yabancı dil ve bilgi sınavı uygulamaları” gerçekleştirilir. Mesleki bilgi ve deneyimin ölçülmesi için, ilgili bölüm yöneticisi mülakat süreçlerine dahil edilir. Tüm değerlendirmelerde olumlu bulunan adaylara iş teklif edilir ve işe alma prosedürleri gerçekleştirilir. Görüşmeler sonucunda yerleştirilemeyen adaylar, başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvuru veritabanında saklanır ve adaylara geri bilgi verilir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir