Kolin İnşaat İş İlanları 2017

Kolin İnşaat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Kolin İnşaat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kolin İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Stratejik Planlama ve Raporlama Uzmanı, Şantiye şefi, Elektrik Teknikeri, Muhasebe Elemanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Kolin’li olmak dünya standartlarında başarılara imza atmak, ülkemizi uluslararası arenada başarı ile temsil etmek demektir. Kolin Şirketler Grubu; “İnsan Kaynağı”nı, en önemli varlıkları arasında kabul etmekte, çalışanlarını sürekli desteklemekte, onlara her türlü olanağı sağlamakta ve başarıyı ödüllendirmektedir. Grup, insan kaynakları süreçlerinde benimsediği bu anlayışla birlikte, faaliyetlerini geliştirmekte ve istikrarlı bir biçimde büyümektedir.

3 Bini Aşkın Çalışanıyla Büyük Bir Aile

2013 sonu itibariyle; 883’ü yabancı uyruklu olmak üzere toplam 3.241 kişi Kolin İnşaat bünyesinde çalışmaktadır. Personel sayısı şantiyelerin durumu ve sezona bağlı olarak değişim göstermektedir. Çalışanların %78’ini mavi yakalı, geri kalan %22’sini ise beyaz yakalı personel oluşturmaktadır. Ankara Genel Müdürlük bünyesinde çalışanların eğitim seviyesi; yüksek lisans %3, lisans %51, yüksekokul %19, lise %22 ve ortaöğretim %5’tir. Tüm şantiyelerde çalışanların eğitim seviyesi ise yüksek lisans %2, lisans%14, lise %17 ve ortaöğretim %67’dir. Kolin Şirketler Grubu inşaat başta olmak üzere faaliyet gösterdiği çeşitli sektörlerde çok büyük istihdam sağlamaktadır. Kolin Şirketler Grubu’nun toplam çalışan sayısının %43’ünü Kolin İnşaat, kalan %57’sini ise gruba bağlı faaliyet gösteren yan şirketler oluşturmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir