Koçak Farma İş İlanları 2017

Koçak Farma 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Koçak Farma insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Koçak Farma iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Maliyet Muhasebesi Uzmanı, Tanıtım Müdürü, Makam Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Ambalaj Şefi, Santral Operatörü, Satış Destek Elemanı, Güvenlik Görevlisi, İnsan Kaynakları Elemanı, Şirket Şoförü – Şehirler; İstanbul, Tekirdağ, Konya

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi Kariyer.net

Koçak Farma İlaç Hakkında

1971 yılında kurulan Koçak Farma İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş., geçen 43 yıl içerisinde Türk İlaç Sanayi’nin hızla gelişen kuruluşlarından biri olmuş ve bugün 1000’e yakın çalışanı 350’nin üzerindeki ilaç çeşidi ve ilaç hammaddesi üretimi ile Türk Tıbbına önemli katkılar sağlayan bir kuruluş haline gelmiştir.

Ana Merkezi İstanbul’da olan Koçak Farma İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş. Türkiye genelinde 11 Bölge Müdürlüğü ve 400 kişilik satış teşkilatı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmaya ait 2 üretim tesisinde ilaç ve ilaç hammaddesi üretilmekte olup, ilaç üretimi 2000 yılından itibaren Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmete giren 70.000 m²’si kapalı alan, 140.000 m²’lik modern ilaç üretim tesislerinde devam etmektedir.

Tıbbın birçok alanına yönelik ilaç üretiminin gerçekleştirildiği firmamız, özellikle kadın-doğum, üroloji, göğüs hastalıkları (tüberküloz), kardiyoloji, onkoloji ve genel sağlığın korunmasına yönelik ürünler üzerine yoğunlaşmıştır.

Koçak Farma, ürettiği ilaç ve ilaç hammaddelerini birçok ülkeye ihraç etmekte; yerli ve yabancı firmalar için AR-GE hizmeti ve üretim yapmaktadır. Şirketin vizyonu yıllar boyunca edindiği tecrübe ve bilgi birikimini ihracat ve fason üretim olarak yerli ve yabancı firmalarla paylaşmaktır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir