Kim Marketleri İş İlanları 2017

Kim Marketleri 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Kim Marketleri insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kim Marketleri iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Temsilcisi, Kasap, Şarküteri Elemanı, Manav, Genel Başvuru, DEPO ELEMANI, PART-TİME SATIŞ TEMSİLCİSİ, Mağaza Müdürü ve Yardımcıları

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

KİM Grup hedefleri doğrultusunda gerekli olan işlevleri gerçekleştirecek yeterli sayıda vasıflı elemanın işe alınması, eğitilmesi, geliştirilmesi, motive edilmesi ve değerlendirilmesi işlemini gerçekleştirir.

Yönetim anlayışımız, İnsana odaklanmış, çalışanların ilişkilerini idarî bir yapı içinde ele alan, kurum kültürüne uygun ayarlanmış politikalar geliştiren ve bu yönüyle kurum yönetiminde kilit işlevi hayata geçirmektir.

Bu amaçla, şirketimiz Vizyon ve Misyonu doğrultusunda, ihtiyaç duyulan işgücünü en optimal bir biçimde oluşturmak, motive etmek, geliştirmek, ödüllendirmek ve devamlılığını sağlamak için plânlanan program ve stratejileri uygular.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir