Keskinoğlu İş İlanları 2017

Keskinoğlu 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Keskinoğlu insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Keskinoğlu iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 – 17.00 Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 – 17.00

Uygun Pozisyonlar: Bakım Onarım Elemanı, İhracat Operasyon Uzmanı, Akhisar Bölge Plasiyer, Bergama Bölge Plasiyer, Bakım Onarım Mühendisi, Antalya Bölge Plasiyer, İzmir Bölge Plasiyer, Ankara Bölge Plasiyer,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi – Kariyer.net

İşe alım sürecimizde açık pozisyonlarımız kariyer.net üzerinden paylaşılmaktadır. Görüşme sürecinde, yetkinlik bazlı mülakatlar, kişilik analiz testi, genel yetenek testi ve pozisyonun niteliğine ve aranan özelliklere göre İngilizce testi uygulanır.

Adaylar, öncelikle İnsan Kaynakları yetkilisi ile “Yetkinlik Bazlı Mülakat” ve ilgili pozisyonun birim ve üst düzey yöneticisiyle hem kişilik özellikleri hem de mesleki yeterlilik kriterleri açısından mülakat gerçekleştirirler.

Değerlendirmeler sonucunda, işe alım süreci, en uygun adaya iş teklifi yapılması ile sonlanır. İş teklifi yapılmayan adaylara değerlendirilme durumları ile ilgili bilgi verilir. Adayların başvuruları başka pozisyonlarda değerlendirmek üzere veritabanımızda saklı tutulur ve uygun olabilecek pozisyonlar için  ilgili adaylarla iletişime geçilir.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylarımız sitemizde bulunan başvuru formunu doldurarak ya da kariyer.net üzerinden online başvuru yapabilirler.
Akhisar dışından gelen çalışanımız için 3 aylık lojman imkânı sağlamaktayız.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir