Kazancı Holding İş İlanları 2017

Kazancı Holding 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Kazancı Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kazancı Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi, Financial Analyst,  Elektrik Elektronik Mühendisi,  Üretim Planlama Mühendisi,  Servis Teknisyeni, Kalite Güvence Mühendisi, Stok Kontrol Mühendisi, Muhasebe Yetkilisi, Muhasebe Uzmanı,  Genel Başvuru-Engelli Personel,  Avukat.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi – Kariyer.net

Hakkımızda

Temelleri 1950’li yıllarda atılan Kazancı Holding, 50 yılı aşan yolculuğunda her zaman müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak; jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olmuştur. Enerji sektöründeki yatırımları yanı sıra 2000’li yıllarda tarım ve turizm alanlarında çeşitli yatırımlarda bulunan Kazancı Holding şu anda ülkemiz ekonomisine yaptığı yatırımlar, ödediği vergiler ve yarattığı istihdam ile önemli katkılar sağlamaktadır.

Holding bünyesinde bulunan şirketler, kendi alanlarında göstermiş oldukları başarılar ile sektörlerinde öncü firmalar olarak tanınmaktadırlar. Aksa markası ile sektörlerinde yer alan firmalardan;

Aksa Jeneratör, Türkiye jeneratör pazarının lider ve 100’ü aşkın ülkeye jeneratör ihracatı ile Türkiye’nin en büyük ihracatçı firmalarındandır. Üretimini Türkiye ve Çin’de bulunan fabrikalarında gerçekleştirmektedir. Aksa Enerji, Türkiye’nin enerji devi olma yolunda yatırımlarına devam etmektedir. Doğalgaz dağıtım bölgeleri, Elektrik dağıtım bölgelerinde ve Elektrik üretim tesisleri kurulum ve işletiminde tecrübesi ile Türkiye’nin enerji firmasıdır.

Aksa Doğalgaz, Türkiye’nin doğalgaz dağıtımı konusunda en uzman firmaları arasındadır. 20 lisanslı dağıtım bölgesi ile abonelerine güvenli, doğal ve konforlu bir yaşam için hizmet vermektedir.

Aksa Servis ve Yedek Parça, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı amaç edinmiş, satış sonrası hizmetleri veren çeyrek asırlık bir firmadır. Deneyimi, 7/24 hizmet anlayışı ve periyodik bakım ve yedek parça imkânları ile müşterilerinin her zaman yanındadır.

Aksa Jeneratör Kiralama, Türkiye’de gerçekleştirilen büyük organizasyonların enerji temininin sorunsuz gerçekleştirilmesinde ve dönemsel enerji ihtiyaçlarında müşterilerinin yanında olmaya, 1998’den bu yana devam etmektedir.

Aksa Tarım, 2004 yılından bu yana tarım sektörüne getirdiği kurumsal yapısı ile dış mekân süs bitkiciliği, fidancılık besicilik ve süt sığırcılığı alanlarında sektöre yön veren firmalar arasında yerini almıştır.

Aksa Turizm, Turizm alanında Antalya – Kemer Göynük Beldesinde 109.000 m²’lik bir alanda yerleşik 5 yıldızlı oteli, Mirada Del Mar ve Kayseri – Erciyes’te kayak otelleri, Mirada Del Lago ve Mirada Del Monte ile en güzel tatil anlarını yaşatmak için hizmet vermektedirler.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir