Kastamonu Doğanyurt SYDV Personel Alımı 2017

Kastamonu Doğanyurt SYDV Personel Alım İlanı

Bilgisayar sertifikası veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi aldığına dair belge. (Bilgisayar sertifikası komisyonca extra puan sağlayacaktır) – 4 yıllık Yüksek Öğretim kurumlarının Siyasal Bilgiler,İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,Sosyal Hizmetler Bölümü,Hukuk Fakültesinden mezun olmak. – Sosyal Hizmetler Bölümünden mezun olanlar ile Sosyal Hizmetler uzmanlık alanında sertifikası olanlara komisyonca extra puan sağlayacaktır. – Yabancı dil bilmek komisyonca extra puan sağlayacaktır. – en az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak. – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı –

1- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2013 veya 2014 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 den en yüksek puanı alan açık kadro sayısının 5 (beş) katı kadar kişi geçerli KPSS P3 puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanır ve mülakata çağırılır.

2- 4 yıllık Yüksek Öğretim kurumlarının Siyasal Bilgiler,İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,Sosyal Hizmetler Bölümü,Hukuk Fakültesinden mezun olmak.

3- Sosyal Hizmetler Bölümünden mezun olanlar ile Sosyal Hizmetler uzmanlık alanında sertifikası olanlara komisyonca extra puan sağlayacaktır.

4- Yabancı dil bilmek komisyonca extra puan sağlayacaktır.

5- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak.

6- Bilgisayar sertifikası veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi aldığına dair belge. (Bilgisayar sertifikası komisyonca extra puan sağlayacaktır)

7- İşin Süresi: Belirsiz süreli

8-4 Ay Deneme Süreli

9- Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisinde en az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak.

10-İstenilen İşgücü Sayısı: 2 (iki) Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi

11-Kastamonu İlinde ikamet ediyor olmak.

12- İşe başladıktan sonra Doğanyurt ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek

13- Başvuruda bulunan adaylar, istenen belgeleri Vakfa 15.12.2014 Pazartesi günü saat 17:00’ye kadar elden teslim edeceklerdir.Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyectir.

14-Porsonel alım ilan metni www.doganyurt.gov.tr adresinde ilan edilmektedir.

DOĞANYURT SYDV SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ PERSONEL ALIMI Son Başvuru :12.12.2014
İl KASTAMONU İlçe DOĞANYURT Alınacak Sayı 2
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir