Kartaca İş İlanları 2017

Kartaca 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Kartaca insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kartaca iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İK POLİTİKAMIZ

Kartaca İnsan Kaynakları vizyonu, çalışanlarımız için bünyesinde çalışmaktan ve üretmekten mutlu olunan ve aranılan bir şirket yaratmaktır.

Uyum içinde ve istekle çalışılan bir ortamın bir firmayı başarıya taşıyan en önemli unsurlardan biri olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda bize uygun, özgün bir çalışma düzeni ve organizasyon yapısı ortaya koyuyoruz.

İnsan Kaynakları uygulamalarımızla aranılan işveren olmayı hedefliyoruz; bunun için de memnuniyet, güven ve verimlilik ortamını çalışanlarımıza sunmak için -gelişime ve değişime açık bir şekilde- çalışıyoruz.

Kartaca bilişim sektörünü tanımak ve kendini istediği alanda geliştirmek için yolun henüz başında olan arkadaşlar için bulunmayacak bir okul; sektörde deneyimli arkadaşlar için ise heyecanımızı ve yeteneklerimizi kendi tecrübeleri ile harmanlayabilecekleri, aynı dili konuşabileceğimiz bir yazılım evidir.

Kartaca’daki açık pozisyonları Kariyer.net üzerinden takip edebilir, açtığımız ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz. Staj pozisyonları için ise Kartaca’da Staj sayfasından ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir