Kardemir İş İlanları 2017

Kardemir 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Kardemir insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kardemir iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: BeyazYaka  08:00 – 17:30 saatleri arasında haftanın 5 günü, günlük 9 saat üzerinden çalışır. MaviYaka 00:00 – 08:00, 08:00 – 16:00 ve 16:00 – 24:00 saatlerinde olmak üzere 3 vardiya halinde ve günlük 7,5 saatlik dilim içerisinde çalışır. Haftalık çalışma saati 45 saattir.

Uygun Pozisyonlar:  Elektrik Elektronik Mühendisi, İşçi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Kardemir A.Ş. 

Şirketimize faks veya e-posta ile başvuru alınmamaktadır. Bu nedenle genel başvuruda bulunmak için sayfanın alt tarafında yer alan “Genel Başvuru” linkini kullanabilirsiniz. “Genel Başvuru” yolu ile yaptığınız başvurular belirli bir süre ile veri bankamızda tutulacak ve bu süre içerisinde oluşabilecek uygun pozisyonlarda değerlendirilecektir.

Staj Duyurusu

KARDEMİR A.Ş.’ de Üniversite ve Yüksekokullarda öğrenim gören öğrencilere, Endüstriye Dayalı Öğretim kapsamında staj imkanı sağlanmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir