Kamil Koç İş İlanları 2017

Kamil Koç 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Kamil Koç insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kamil Koç iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Host(Araç İçi Servis Görevlisi), Bilet Satış Yetkilisi, Kaptan Şoför, Muavin.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Kamil Koç Hakkında

1926 yılında kurulan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. Türkiye’nin ilk otobüs şirketi olarak 88 yıldır faaliyetlerine devam etmektedir. Kurucusu Kâmil Koç’un ilkeleri ışığında 100. yılına adım adım yaklaşan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. 3 kıtada marka olma hedefine ise emin adımlarla ilerlemektedir. 88 yıldır bir gün bile kontak kapatmayan Kâmil Koç, bugün 4 bini aşkın çalışanı ve 875 araçlık modern filosuyla, 54 il, 269 ilçe ve 699 satış noktasında hizmetlerini sürdürmektedir. Günde ortalama 1400 ana kalkış yapılmakta ve yine günde ortalama 60 bin yolcuya hizmet verilmektedir. Yılda yaklaşık 380 bin sefer yapılmakta, 14 milyonun üzerinde yolcu taşınmaktadır. Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. bugün Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer almaktadır.

İnsan Kaynakları Politikası

1. Kurum genelinde “Kamil Koç’ta çalışan her kişi kurum zincirinin önemli bir halkasıdır” bilincini yerleştirmek.
2. Kamil Koç çalışanına yaptığı işin önemine uygun, rahat ve güvenli çalışma ortamı sağlamak, çalışanın kendisini ilgilendiren konularda zamanında ve yeterli bilgi vermek.Kamil Koç çalışanlarının düşünce ve önerilerini yönetime bildirmesini kolaylaştırıcı önlemler almak.
3. Kamil Koç çalışanlarının düşünce ve önerilerini yönetime bildirmesini kolaylaştırıcı önlemler almak.
4. Kamil Koç çalışanlarının potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamları yaratmak. Şirketin büyümesinin yaratacağı değişikliklere uyum sağlayacak esneklikte bir kadro oluşturmak.
6. Kamil Koç’un, sektöründe her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve çalışmayı tercih ettiği kurum olmasını sağlamak.
7. Kamil Koç bünyesindeki yetenekleri etkin şekilde değerlendirmek ve eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yeniliklere ve değişimlere açık, girişimcilik yeteneğine sahip, enerjik, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, takım çalışması yapabilen, kurum değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kuruma kazandırmak ve elde tutmak.
8. Yeni eleman ihtiyaçlarını mümkün olduğunca mevcut insan kaynağından gidermek.
9. Yüksek performanslı işgücünü çekmek, geliştirmek, motive etmek ve elde tutmak için gerekli olan aktiviteleri gerçekleştirmek.
10. Yeni personel alımında en uygun adayı hem güncel hem de gelecek günlerin ihtiyaçlarını dikkate alarak seçmek, adaylara fırsat eşitliği sağlamak.
11. Kamil Koç çalışanlarının birbirlerine güvendikleri, saygı duydukları, demokratik ve katılımcı bir çalışma ortamı yaratmak.
12. Kendini yolcu taşımacılığı hizmetine adamış, özverili, Kamil Koç’lu olmaktan gurur duyan ve sinerji yaratan ekipler oluşturmak.
13. Kişi ve ekip performansını kurum performansına yansıtacak, bilgiyi doğru yöneten, süreçlerini sürekli geliştiren insan kaynakları sistemlerini oluşturmak, stratejilerini ve politikalarını geliştirmek ve uygulamak.
14. İş emniyeti ve işçi sağlığı açısından güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak ve yerleşmesini sağlamak.
15. Çalışanlarımızın bilgi ve yeteneklerine uygun görevlerde çalışmasını sağlamak, iş etkinliğini ve çalışma verimini yükseltici düzenlemeler geliştirmek.
16. Başarılı performans gösteren çalışanlarımızı, olanaklar ölçüsünde teşvik etmek ve ödüllendirmek.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir