Kambeton İş İlanları 2017

Kambeton 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Kambeton insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kambeton iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 – 18.00

Uygun Pozisyonlar: Bakım Onarım Şefi, Bakım Onarım Amiri, Satış Uzmanı, Elektrik Elektronik Bakım Ustası, Mekanik Bakım Ustası, Vardiya Amiri, Elektrik Elektronik Mühendisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İşe Alım Süreci

Kambeton’ un en değerli kaynağı ‘İNSAN’ dır. Şirket kültürüne uygun yetkinliklere sahip olan, gelişime ve değişime açık, yenilikçi, dinamik, yaptığı işte fark yaratacak adaylar değerlendirmeye tabii tutulur.

İşgücü ihtiyacının giderilmesi için aranan niteliklere uygun adaylar mevcut aday havuzundan, online insan kaynakları sitelerinden ve Kambeton internet sitesine yapılan başvurular arasından seçilir.

Belirlenen niteliklere uygun adaylarla İK Müdürlüğü’ nce ön görüşme ve yetkinlik testleri yapılır. Ön eleme sürecinden sonra adaylar, Bölüm Müdürü, Genel Müdür ve Üst Yönetim ile görüşmeye davet edilir.

Uygun görülen adaya iş teklifinde bulunulur.

Staj Olanakları

Üniversite Öğrencileri için Yaz Stajı
Üniversitede okuyan ve yaz stajı yapmak isteyen öğrencilerin başvuruları değerlendirmeye alınarak, olanaklar ölçüsünde tüm birimlerde staj imkanı sağlanmaktadır. Staj başvurularının fazla olması nedeniyle değerlendirmelerde not ortalaması dikkate alınmaktadır.

Staj programlarımızda öğrencilerimize teorik ve pratik bilgilerin uygulanması sağlanmakta ve ayrıca iş hayatı ve çalışma prensipleri ile ilgili bilgi sahibi olmaları da sağlanmaktadır.

Meslek Lisesi Öğrencileri için Mesleki Eğitim Stajı
3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu gereği Şirketimizde her yıl yasanın belirlediği oranda meslek lisesi öğrencisine staj imkanı tanınmaktadır. Bu staj süresince öğrencilerin mesleki bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi sağlanmakta ve çalışma hayatına hazırlanmaları hedeflenmektedir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir