Kalibre Boru İş İlanları 2017

Kalibre Boru 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Kalibre Boru insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kalibre Boru iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İnsan Kaynakları Politikamız

Verimli çalışmanın ancak mutlu ve işini seven çalışanlar sayesinde yapılabileceğinin bilincinde olan Kalibre Boru, insan kaynakları faaliyetleriyle çalışanların memnuniyetini üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır.
Kalibre Boru üretim faaliyetlerine başladığı ilk andan itibaren geleceğe yatırım yapmayı hedeflemiştir.
Dinamik, genç kadrosuyla her türlü değişikliğe ayak uydurabilen, yeni teknolojilere kolayca uyum sağlayabilen firmamız, çalışanlarına her türlü kişisel gelişim imkânı sunarak, kendisini yenileyen ve sürekli dinamik kalan bir kurumdur.
“Şirketlerin değeri, emekçilere ve topluma geri verdikleriyle ölçülür” prensibini benimseyen Kalibre Boru, mevcut işgücünün güçlü yönlerine odaklanarak, gerekli eğitimlerle performansı en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Bu yüzden firma içi ve firma dışı eğitimler, performans değerlendirmeleri, etkin iletişim teknikleri ve diğer programlarla çalışanların gelişimi, Kalibre Boru’nun sektörde öncü bir firma haline gelmesini sağlamıştır.

Kalibre Boru Hakkında

1978’de İzmit Köseköy’de ilk fabrikasını açarak üç mühendis ve tek işçiyle “soğuk çekim boru” üretimine başlayan Kalibre Boru, ilk olarak tekstil sektörü için “çelik masura” üretmiş ardından kısa sürede başka sektörlerin de boru taleplerini karşılamaya başlamıştır.
Yenilikleri takip etme, sürekli gelişim ilkesi ve pazarda yaşanan talep artışı doğrultusunda 1986 yılında İzmit’teki yeni fabrikasına taşınan Kalibre Boru, tüm bu gelişmelerin doğal sonucu olarak yurt dışına da taşmaya başlamış ve 1994’te ilk ihracatını gerçekleştirmiştir.
Almanya’ya yapılan bu ihracatın ardından Kalibre Boru yurt dışında da güvenilir bir tedarikçi olarak tanınmaya başlamış ve Dünya’nın önde gelen otomotiv tedarikçileri tarafından tercih edilen partner konumuna gelmiştir. Bu ilk ihracatın ardından üretiminin büyük bir kısmını ihraç etmeye başlayan Kalibre Boru bugün; Almanya, Fransa, İngiltere, ABD, Meksika, İran, İtalya, İspanya, Hollanda, Belçika, Finlandiya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, İsrail, Rusya ve Beyaz Rusya başta olmak üzere Dünya’nın birçok noktasına ürünlerini pazarlamaktadır.
Sistemli ve öngörülü işleyişi 1995 yılında ISO 9002 kalite standardı ile onaylanan Kalibre Boru, 1998’de de DIN/EN normlarına uygun olarak dikişli boru üretimine başlamıştır. Üretimi arttıkça termin sorunları nedeniyle hammadde temin etmekte zorlanan Kalibre Boru, yaşadığı fiyat, kalite ve termin problemlerini aşmak, müşterilerine zamanında ve kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla kaynak hatlarını kurarak dikişli boru üretimine başlamıştır. Kalibre Boru, aynı yıl çevreye olan duyarlılığını ISO 14001 sertifikasını alarak kanıtlamıştır.
2002 yılına gelindiğinde ise otomotiv sektöründeki müşterilerin ihtiyaçlarını temel alarak kurulan KTC fabrikasında çapak alma, pah kırma, vibrasyon, delme, büzme, pres ve boyama gibi nihai işlemler uygulamaya başlayan Kalibre Boru, işlenmiş parçaların üretimine başlayarak global otomotiv yan sanayicileri ve OEM tedarikçileri ile olan işbirliğini artırmıştır. 2004 yılında KTC’nin otomotiv müşterilerine sunduğu hizmet ISO TS 16949 ile tasdik edilmiştir.
2007’de “Kalibre Özel Boru” Bursa’da faaliyetine başlamıştır. Kalibre Boru’nun sahip olduğu standartlara uygun olarak üretilen çelik borular Kalibre Özel Boru’nun stok alanında Türkiye’de bir ilki teşkil edecek bire bir satış yöntemi ile satışa sunulmaktadır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir