Kale Kilit İş İlanları 2017

Kale Kilit 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Kale Kilit insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kale Kilit iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  İhracat Satış Uzmanı, İnşaat Mühendisi, Sistem Destek Elemanı, Kantar Operatörü, Satış Uzmanı, Teknik Servis Sorumlusu

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

SEÇME VE YERLEŞTİRME VE İŞE ALIM SÜRECİ:

Organizasyonumuzdaki sürdürülebilir gelişim ihtiyaçlarımız çerçevesinde ortaya çıkan iş gücü ihtiyacımızı öncelikle iç potansiyelimizden karşılamaya çalışıyoruz ancak bu mümkün olmadığında iş pazarına yönelerek,  DOĞRU İŞE DOĞRU İNSAN ilkesi çerçevesinde kurumsal kilit yetkinliklerimizle uyumlu potansiyel yetenekler arasından geleceğimizi birlikte şekillendirebileceğimize inandığımız yeni takım arkadaşlarımızla ihtiyacımızı karşılıyoruz. Kurucumuz Sn. Sadık ÖZGÜR’ün deyimiyle “ UYGULAYAN KARAR VERENDEN GÜÇLÜDÜR” yaklaşımında bireysel yetkinliklerinize güvenerek ve ufkunuzun bizimle birleştiğini görerek, gelecek ve kariyer hayallerinizi gerçekleştirmek için bizi seçtiğiniz takdirde CV veya Özgeçmişinizi bize ulaştırmanızla birlikte, başvuru süreciniz başlamış demektir. Başvurular Holding olarak üyesi olduğumuz farklı internet siteleri üzerinden alındığı gibi direkt olarak ya da çalışanlarımızın referanslarıyla da alınmaktadır. Duyurulan boş pozisyonlara başvuru yapabileceğiniz gibi, ilerde oluşacak pozisyonlarda da değerlendirilmek “Genel Başvuru” da yapabilirsiniz. Yaptığınız başvuru ilk olarak bilgi ve deneyimleriniz değerlendirilmekte ve boş pozisyonlarımızla eşleştirilmektedir. Bize sunduğunuz bilgiler ve belirttiğiniz özellikler doğrultusunda bir eşleştirme olabileceği belirlendiğinde sizinle temasa geçilerek iş görüşmesine davet edilirsiniz. Mülakatlarımızda yetkinlik bazlı uygulamalar tercih edilmekte ihtiyaca göre sizlerin de onayını alabildiğimiz takdirde mülakatları destekleyici ve sizleri daha iyi anlayabilmeyi sağlamak amacıyla  psikotest uygulamaları da yapılmakta ve uygulama sonuçları şeffaf bir şekilde adayla paylaşılmaktadır. Mülakatlarda dikkate alınan Kilit Yetkinliklerimiz ise ; Liderlik, Aidiyet ve Sorumluluk Bilinci, Değişim ve Gelişime Açıklık, Yenilikçilik, Takımdaşlık, Karar Verme Kabiliyeti ve İnisiyatif Kullanabilme, Dinamizm, Süreç ve Sonuç Odaklılık, Mükemmele Bağlılık, Müşteri Odaklılık olarak sıralanmaktadır.

Eğer kendinize NEDEN KALE ENDÜSTRİ HOLDİNG sualini soruyorsanız, bizce cevabınız çok basittir ; KALE ENDÜSTRİ HOLDİNG Ailesinin bir bireyi olmanın anlamı, sektöründe ülkemizde ve içinde bulunduğumuz coğrafya dahil bölgemizde lider ve dünyada 70 farklı ülkede ilk üç büyük arasında iddialı ve güvenilir bir marka olan bir kültürün geleceğini şekillendirmeye katılmak ve sektöründe geleceğin tablosunu yenilikçi bir fırça ile renklendirebilmek adına eşsiz bir kariyer deneyimi yolculuğuna hazırsınız demektir.

Kale Endüstri Holding Hakkında

Üretim, istihdam ve ihracat rakamları, dünya pazarlarındaki rekabet gücü ile Türkiye ekonomisinin güçlü oyuncusu Kale Kilit’in temelleri, 1953 yılında Sadık Özgür tarafından atıldı.

Tahtakale’de bir atölyede, karyola borusu ve gaz ocağı üreterek iş hayatına atılan Sadık Özgür, Türkiye ekonomisinin o dönemdeki zorlu şartları altında ilk yerli kilit imalatını gerçekleştirdi.

Üretilen ürünlerin kalitesi kısa zamanda sektörde kabul görerek, artan talep yeni yatırımları teşvik etti ve 1957 yılında Bahçelievler, Eski Londra Asfaltı üzerinde 1.640 m2’lik kendi yerine taşınan atölye, artan işçi sayısı ve makine teçhizatı ile üretime devam ederek 1958 yılında Kale Kollektif Şirketi adını aldı.

Bu dönemde asma kilit üretimi gerçekleştiren firma yeni yatırımlarla büyümeye devam etti ve 1963 yılında Kale Madeni Eşya Fabrikası adını aldı. 1965 yılında Türkiye’nin ilk kasa kilidi üretildi.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş



 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir