KahramanMaraş Çağlayancerit SYDV Personel Alımı 2014

KahramanMaraş Çağlayancerit SYDV Personel Alımı 2014

KahramanMaraş Çağlayancerit Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının alacağı 3 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi için gereken şartlar ve başvuru için gerekli belgeleri ilanımızda bulabilirsiniz. En önemli şartlardan birisi; Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ İÇİN ARANACAK ÖZEL ŞARTLAR

1-) 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumların birinden mezun olmak,

2-) Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan ve geçerli Kamu Personel Seçme Sınavından son iki yıl geçerliliği olan (2013-2014) KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak (alınacak personel sayısının 5 (beş) katı kadar kişi geçerli KPSS P3 puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanır ve mülakata çağrılır),

3-) Saha çalışmalarına ve ekip çalışmalarına elverişli olmak,

4-) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak,

5-) Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak,

6-) İlçemiz sınırlarında son 3 aydır ikamet ediyor olmak,

7-) Bilgisayar kullanabilme becerisine sahip olmak,

😎 Seyahat Engeli olmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. Not:Başvuru ve İşe Alımla ilgili bilgilerin tamamı Çağlayancerit Kaymakamlığının www.caglayancerit.gov.tr adresinden görülebilir.

BAŞVURU İÇİN İSTENİLECEK BELGELER

1- Personel işe giriş bilgi formu,

2- Diploma veya mezuniyet Belgesi,

3- T.C.kimlik numaralı nüfus cüzdanı fotokopisi,

4- KPSS sınav sonuç belgesinin fotokopisi,

5- Erkek adaylar için askerlik durum belgesi,

6- Adli sicil kaydı,

7- 2 Adet fotoğraf,

8-Belirtilen bilgisayar programlarını bildiğine ilişkin belgeler.(Sertifika Milli Eğitim Bakanlığı Kurumlarınca verilmiş olmalıdır.)

9- Sağlık raporu. (mülakat sonrası istenilecektir.)

NOT: (1) İstenilen belgelerin suret veya fotokopileri ile başvuru yapılabilecek ancak asılları başvuru sırasında ibraz edilecektir. Fotokopilerin aslına uygunluğu kontrol edilip tasdik edildikten sonra iade edilecektir. (2) Sınavı kazanan aday Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü?nün onayından sonra işe başlatılacaktır. Genel Müdürlükçe sınav işlemleri onaylanmayan aday Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından herhangi bir hak talebinde bulunamaz.

ÇAĞLAYANCERİT SYDV PERSONEL ALIMI Son Başvuru : 25.11.2014
İl KAHRAMANMARAŞ İlçe ÇAĞLIYANCERİT Alınacak Sayı 3
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNC
 

Aramalar: , , , , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir