Kadoil İş İlanları 2017

Kadoil 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Kadoil insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kadoil iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Anadolu Bölgeler Müdürü, Akaryakıt İstasyon Muhasebe Sorumlusu, Akaryakıt İstasyon İşletme Müdürü, İç Denetim Sorumlusu,  İnşaat Mühendisi, Mekanik Bakım Elemanı, Elektronik Bakım Teknisyeni, Temizlik Görevlisi,  Dış Ticaret Operasyon Elemanı, Kalite Kontrol Elemanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi SitesiKariyer.net

Kadoil Hakkında

1977 yılından beri ticaret hayatının içerisinde yer alan Kadooğlu Holding; akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği alanlarında faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biridir. Kadoil, Kadooğlu Petrolcülük A.Ş. ismi ile Kadooğlu Holding’e bağlı bir akaryakıt dağıtım şirketi olarak 2000 yılında kuruldu. Şirket 2006 yılında Kadoil markası ile akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girdi.

Türkiye’de homojen bir biçimde, hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil; bugün ülke genelinde 320’yi aşkın bayi ve 14 bölge müdürlüğü ile bayi ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bununla birlikte sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.

Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir