Jantsa İş İlanları 2017

Jantsa 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Jantsa insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Jantsa iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İşe Alım ve Oryantasyon Süreci

Hedeflerini, her şeyden önce sahip olduğu insan kaynaklarından aldığı güçle gerçekleştiren şirketimiz, karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü bir şirket olma hedefini benimsemektedir. Şirketimiz üstün nitelikli insan kaynağının teminine, çalışanların sürekli gelişimine ve motivasyonunu sürekli yüksek tutmaya önem vermiştir. Çalışanların memnuniyetini ve gelişimini ön planda tutarak bu konulara kaynak ayıran şirketimiz farklı bakış açılarının ve bilgi birikiminin harmanlanması yolu ile yeni ve yaratıcı fırsatlar yakalanabileceğine inanmaktadır.

Şirketimiz hedef ve ilkelerinden yola çıkarak en iyilerini bünyesine katabilmek adına yıl boyunca çalışmalar yapmaktadır. Şirket olarak işe alımda en önem verdiğimiz noktalardan birini yetkinlikler oluşturmaktadır. Başvuru formumuzda yer alan açık uçlu sorular adayın yetkinliklerini özgeçmiş üzerinden anlayabilmemiz adına ipuçları vermektedir. Hangi departman için değerlendirilirse değerlendirilsin adaylarımızın aşağıdaki yetkinliklere sahip olmasını beklemekteyiz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir