İZELMAN İş İlanları 2017

İZELMAN 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

İZELMAN insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İZELMAN iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonları: Genel başvuru sonrasında uygun pozisyonlara yerleştirme yapılır. Şoför, işçi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İZELMAN, İBB ve bağlı kuruluşların iş yapısı ve stratejilerine uygun; nitelikli personeli ile eleman ihtiyacını karşılamaktadır.

2011 Temmuz ayı  itibariyle  İzmir Büyükşehir Belediyesi´nin değişik birimlerinde 1602, ESHOT Genel Müdürlüğü´nde 2682, İZSU Genel Müdürlüğü´nde 768 ve İZELMAN bünyesinde 515 kişi olmak üzere topam 5567 İZELMAN personeli görev yapmaktadır.

TARİHÇE

İZELMAN Anonim Şirketi, 26.12.1992 yılında iki ortaklı limited şirket olarak kurulmuştur. 2005 yılından itibaren İzmir Büyükşehir Belediyesi ve bağlı şirketlerin ortaklığı ile A.Ş. statüsüne kavuşmuştur. Bugün itibariyle İzelman Anonim Şirketi, 6.000 personel mevcudu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

İzelman Anonim Şirketi, ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde açık ve kapalı olmak üzere yaklaşık 11143 kapasite ile otopark hizmeti sunmaktadır. Diğer bir faaliyet alanı ise, İzmir in değişik bölgelerinde kurulmuş olan Anaokulu, Kreş ve Etüt Eğitim Merkezlerinde yılda yaklaşık 600 öğrenciye eğitim hizmeti vermektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir