Iveco İş İlanları 2017

Iveco 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Iveco insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Iveco iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Sigorta Sorumlusu, Satış Danışmanı, Makine Mühendisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Iveco için çalışmak

Iveco için çalışmak otomotiv sektöründe çalışmak isteyen herkes için önemli bir fırsattır.
Global bir şirket olması ve karayolu ile arazi çalışmaları için sunduğu hafif, orta sınıf ve ağır ticari araç geniş ürün yelpazesi sayesinde şirket Avrupa’da eşsizdir ve otomotiv sektöründe dünya lideridir.Iveco ayrıca yolcu taşıma araçları, koruma ve sivil koruma amacı ile kullanılan özel araçları da üretmektedir ve yangınla mücadele çalışmaları alanında lider bir rol oynamaktadır.

Önceki yıllarda Iveco taşımacılık sektörü alanındaki hizmetlere odaklanmış ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak geniş çaplı ürün paketleri sunmuştur.

Iveco hem iş hayatına yeni başlayan hem de önemli profesyonel birikime sahip olan kişiler için farklı seçenekler sunmaktadır.

Iveco Hakkında

Türkiye şirket merkezimiz Istanbul Samandıra’da, satış, pazarlama, satış sonrası ve finans faaliyetlerimizi kapsamaktadır.
Müşteri hizmetleri merkezimiz haftada 7 gün, günde 24 saat, yılda 365 gün parça ve servis desteği sunmaktadır. (444 50 04)

Iveco Türkiye’de birinci sınıf ürünler sunmaktadır. EcoDaily panelvan ve şasi kabin seçenekleri 3.5 ila 7 ton arasını kapsamaktadır.  Segmentinde pazar lideri olan Avrupa’nın en populer kamyonu Eurocargo 10  ila 18 ton AYA arasını kapsamaktadır.

26 ila 44 ton arasındaki ağır kamyon sektörü çekici ve kamyon ünitelerinden oluşan – Iveco’nun orta ve uzun mesafeli taşımadaki öncü serisi- otomatikleştirilmiş şanzıman donanımın da bulunduğu, piyasadaki ilk ağır kamyon olan – Stralis serisi tarafından temsil edilmektedir.

Iveco’nun geniş kapsamlı ticari araç serisi on road araçların sunduğu konforu sunan ve  inşaat, taş ocağı çalışmalarında uzman olan Trakker serisidir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir