İstikbal Mobilya İş İlanları 2017

İstikbal Mobilya 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

İstikbal Mobilya insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İstikbal Mobilya iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Terzi, Üretim Elemanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İŞE ALIM SÜRECİ

İşe alım süreci, Yıllık İşgücü Planı doğrultusunda yönetilmektedir. İşe alma politikamızın esası, hem mavi yakalı, hem de beyaz yakalı çalışanlar için; fırsat eşitliği politikası çerçevesinde işin niteliklerine ve kurum kültürüne uygun özelliklere sahip elemanların seçimine dikkat edilmesidir. Yıllık İşgücü Planı doğrultusunda, açık pozisyonlarımız için öncelikle şirket içinde uygun aday olup olmadığına bakarız. Daha sonra grup şirketlerimizde uygun aday olup olmadığına bakılır. Pozisyon için uygun aday bulunamazsa, dış yollardan işgücü istihdamına yöneliriz. Şirket dışındaki başvurular için kullandığımız iki aday havuzumuz var:
1. Holding Aday Havuzu: Holding İK havuzunda toplanan iş başvuruları
2. Kariyer.net: Kariyer.net’teki iş ilanlarımıza başvuru yapan adaylar
İşe alım sürecimizde hem şirket kültürüne uyum, hem pozisyona teknik ve kişisel açıdan uyum değerlendirilir.
Beyaz yakalı adayların 5 Faktör Kişilik testi ve DISC Envanteri sonuçları ile kişilik analizleri yapılmakta ve değerlendirilmektedir. Önce İnsan Kaynakları mülakatı yapılır. Süreç lideri, ilgili Genel Müdür Yrd. ve Genel Müdür ile teknik mülakat yapılır. Olumlu bulunan adaylar Holding mülakatına yönlendirilir.
Mavi yakalı adaylar için Genel Yetenek – Kültür testi uygulanır. Test sonuçlarına göre Önce İnsan Kaynakları mülakatı yapılır. Süreç lideri ve ilgili Genel Müdür Yrd. ile teknik mülakat yapılır.

İstikbal Mobilya Hakkında

1957 yılında Kayseri’de küçük bir marangoz atölyesinde kapı–pencere yapımı ile temelleri atılan İstikbal, 80’li yıllara kadar kapı–pencere, dolap, yatak odaları, masa–sandalye gibi mobilya çeşitleri üretti.

İstikbal, 80’li yıllarda yaptığı yatırımlar, innovatif ürün tasarımları, kaliteli ve çevreye saygılı ürünleri, alanında uzman çalışanları ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektöründe lider marka olmayı başardı.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş



 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir