İsdemir İş İlanları 2017

İsdemir 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

İsdemir insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İsdemir iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Hafta İçi  07:30-17:30 Vardiyalı 00:30-08:30     08:30-16:30    –   16:30-00:30

Uygun Pozisyonlar: Makine Mühendisi, Elektrik/ Elektrik-Elektronik Mühendisi, Endüstri Mühendisi, İç Denetim Uzmanı,  Lojistik Planlama Memuru,  İç Denetim Yöneticisi,  Satış Uzmanı,  ARGE – Fikri Haklar ve Mülkiyet Uzmanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İşe Alım Süreci

Kurumsal stratejik hedeflerimiz ve vizyonumuz doğrultusunda İnsan Kaynakları olarak işe alma sürecinde amacımız, yapılan iş analizleri ve iş tanımlamaları doğrultusunda işin gerektirdiği yetkinliklere sahip adayları “Doğru İşe Doğru İnsan” prensibiyle değerlendirmektir.

Yıllık kadro planı, yeni yatırımlar ve kariyer planlama süreci sonuçlarına göre belirlenen işe alım ihtiyaçları doğrultusunda İnsan Kaynakları, şirket içi/dışı kaynakları kullanarak ilgili departmanlar ile birlikte mülakat ve değerlendirme aşamalarını yürütür.

İSDEMİR işe alım süreci 5 aşamadan oluşur;

İngilizce Dil Sınavı

Mühendislik ve idari fakülte mezunu olan adaylarda, iyi derecede İngilizce dil bilgisi şartı aranır. Yabancı dil seviye belirleme sınavı olarak TOEFL sonucu istenmekte olup, adayların puanının en az 60 olması gerekmektedir. Günlük işlerde sıklıkla İngilizce kullanımı gerektiren pozisyonlara başvuran adaylarda TOEFL puanının en az 70 olması şartı aranır.

Test Uygulamaları

Mühendislik ve idari fakülte mezunu olan adaylarda, adayların, davranış önceliklerini belirleyerek, hangi işlerde daha verimli çalışabileceklerini değerlendirilmesi amacıyla Kişilik Envanteri yapılır.

Diğer pozisyonlar için işe alımlarda ise kişilerin değişik yönlerini saptamaya yarayan davranışsal ölçüm tekniği olan Psikoteknik Testler uygulanmaktadır.

İnsan Kaynakları Mülakatı

Adaylarla, İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından ön mülakat yapılır.

Panel Mülakat

Mühendislik ve idari fakülte mezunu olan adaylarla, ilgili departman yöneticileri ve İnsan Kaynakları yöneticileri tarafından ortak mülakat yapılır.

Sağlık Muayenesi

Adaylar, işyerinde çalışmalarında tıbbı yönden engel olabilecek herhangi bir durumlarının olup olmadığının tespiti için sağlık muayenesine tabi tutulur.

Tüm aşamaların sonunda başarılı bulunan adaylar gerekli onay ve izinlerin tamamlanması ile İSDEMİR’deki görevlerine başlatılırlar.

Ücretlendirme

Şirketimizde Mavi Yakalı olarak çalışanların Toplu İş Sözleşmesi’ne bağlı olarak ücretleri belirlenmektedir. Beyaz Yakalı personel ise Şirketimiz tarafından belirlenmiş olan ücret skalasına göre ücretlendirilmektedir.

Çalışma Günleri ve Saatleri
Hafta İçi     07:30-17:30
Vardiyalı    00:30-08:30
08:30-16:30 -16:30-00:30

İzin Politikası

Yıllık izin süreleri İş Kanunu çerçevesinde belirlenmektedir.
Toplu İş Sözleşmesi hükümleri çerçevesinde farklı uygulamalar bulunmaktadır.

Yemek ve Taşıma Servisi

Tüm çalışanlarımız için yemek olanakları ve personel taşıma servislerimiz bulunmaktadır.

Sosyal Tesisler

Lojman, Misafirhane, Kreş, Plaj Tesisleri, 1’i olimpik 2 Açık Yüzme Havuzu, Piknik Alanı, Tenis Kortları, Basketbol ve Voleybol Sahaları, Masa Tenisi ve Bilardo Salonu, Futbol Sahası, Kapalı Spor Salonu, Kütüphane, Site Sağlık Merkezi, Kültür Merkezi, Restoran, Pastane ve Çay Bahçeleri çalışanlarımıza ve ailelerine hizmet vermektedir.

Sportif Etkinlikler

İSDEMİR Futbol Takımı ve İSDEMİR Bayan Basketbol Takımının dışında Futbol ve Sokak Basketbolu Turnuvaları düzenlenmektedir.

Kültürel Etkinlikler

İSDEMİR Musiki Derneği, Folklor Ekibi, Sinema Günleri, Resim Sergileri gibi etkinliklerle çalışanlarımız arasındaki ilişkiler geliştirilmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir