İşbir Yatak İş İlanları 2017

İşbir Yatak 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

İşbir Yatak insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İşbir Yatak iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Uzmanı Balıkesir, Satış Elemanı Ankara, Pazarlama ve Satış Temsilcisi İzmir, Üretim Mühendisi Ankara, Sekreter İzmir, Kimya Mühendisi İzmir

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi –  Yenibiris.com

Seçme ve Yerleştirme:

Doğru işe doğru çalışan seçimi İşbir Yatak’ta işe alım sürecinde temel felsefedir. İşbir Yatak’a yapılan her türlü başvuru, işin gerektirdiği yetkinlik, nitelik ve yetenekler doğrultusunda gizlilik içinde değerlendirilir.

Performans ve Kariyer Yönetimi:

İşbir Yatak’daki performans sisteminin amacı; çalışanların performanslarının çok yünlü ölçülerek sağlıklı bir geribildirim sürecinin yaşanması ve bireysel performans kadar takım performansının da öne çıkarılmasıdır. Çalışanlar; deneyimleri, eğitimleri ve kariyer hedefleri doğrultusunda İşbir Yatak bünyesindeki farklı alanlarda da görev alabilirler.

İşbir Yatak; Bir İşbir Holding Kuruluşu…

44 yıl önce kurulan İşbir Holding aileye bağlı tüm şirketleri ile toplam 350.000 m²lik üretim tesislerinde faaliyetlerine devam ediyor. İşbir Holding ailesine bağlı şirketler: İşbir Sentetik Dokuma San. A.Ş., İşbir Optik San. A.Ş., İşbir Pazarlama ve İhracat A.Ş. ve İşbir Sünger Sanayi A.Ş. çatısı altında İşbir Yatak ve İşbir Ziraat.

İşbir Yatak, İşbir Sünger Sanayi A.Ş. bünyesinde bir İşbir Holding kuruluşudur.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş



 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir