İpekyol İş İlanları 2017

İpekyol 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

İpekyol insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İpekyol iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 – 18.00

Uygun Pozisyonlar: Satış Danışmanları, Araç Takip Elemanı (Şoför), Personel Özlük ve Ücretlendirme Uzman Yardımcısı, Mağaza Müdür Yardımcısı, Satış Danışmanı (Engelli Kadro), Vitrin ve Görsel Düzenleme Uzmanı, Teknisyen, Part Time Satış Danışmanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İŞE ALIM UYGULAMALARIMIZ

Seçme ve yerleştirme sürecinde, pozisyona bağlı olarak en uygun adayı en etkin yöntemle bulabilmek amacıyla farklı uygulamalarımız söz konusudur.

Kişilik envanterleri, genel yetenek testleri, yabancı dil testleri, yetkinlik bazlı mülakat ve Değerlendirme Merkezi uygulamaları kullandığımız yöntemler arasındadır.

AYAYDIN-MIROGLIO GRUBU’NDA STAJ

Staj zorunluluğu olan üniversite öğrencilerine edindikleri teorik bilgiyi uygulama ortamı sunarak iş hayatına hazırlanmalarına katkı sağlamak amacıyla yaz ve kış dönemlerinde staj imkanı tanımaktayız.

Gelen başvurular arasından staj için uygun bulunan adaylar ile İnsan Kaynakları görüşmekte ve olumlu bulunan adaylara görev yapmak istedikleri bölümler ve organizasyonun ihtiyaçları göz önünde bulundurularak staj yapma imkanı sunulmaktadır.

BİZE BAŞVURUN
Ayaydın-Miroglio Grubu’na gelen tüm başvurular İnsan Kaynakları ekibi tarafından titizlikle incelenmekte, pozisyona uygun başvurular işe alım sürecine dahil edilmektedir.

Kariyerinize perakende sektörünün en güçlü oyuncularından biri olan Ayaydın-Miroglio Grubu’nda yön vermek için lütfen başvurunu gerçekleştirin.

Başvurularınızı başvuru kanalları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir