İpek Kağıt İş İlanları 2017

İpek Kağıt 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

İpek Kağıt insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İpek Kağıt iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: BÜTÇE PLANLAMA UZMANI, Mekanik Bakım Ustası, Üretim Uzmanı / Uzman Yardımcısı, Elektrik Bakım Ustası,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru KanallarıResmi Sitesi

Çalışma Yerlerimiz

  • İstanbul Merkez
  • Yalova Fabrikası
  • Manisa Fabrikası
  • Kazakistan Fabrikası

Kuruluşumuzda öncelikle her görevin tanımı yapılır ve bu iş tanımının gerektirdiği yetkinlikler ve genel nitelikler (ehliyet, seyahat durumu vb.) belirlenir. Çalışan ihtiyacı çerçevesinde, adayları iş tanımının gerektirdiği genel nitelikler ve yetkinliklere göre değerlendiririz. Uzman Yardımcısı ve üstü pozisyonlar için çok iyi düzeyde İngilizce bilgisi ararız. Kazakistan fabrikamızda çalışmak isteyen adayların Rusça bilmesi tercih sebebimizdir. Yeni çalışan ihtiyacımız olduğunda, gazetelerde ve/veya internette iş ilanlarımız yer alır. Bu ilanları takip ederek, İpek Kağıt’ta iş olanaklarını öğrenebilir ve açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Staj Olanakları

İş dünyasına hazırlanmak için…

Kuruluşumuzda uygulanan staj sisteminin temel amacı; üniversite, yüksekokul, teknik lise, endüstri meslek lisesi vb. öğretim kurumlarında öğrenim gören öğrencilerden en yetkin ve başarılı olanlarına kuruluşumuzda staj olanağı vermek, staj süresince performanslarını izlemek ve üstün performans gösteren öğrencileri eğitimlerini tamamladıklarında kuruluşumuza kazandırmaktır.

Nasıl başvuracaksınız?

Yüksekokul ve üniversite öğrencisiyseniz;

Her yıl Mart ayı içerisinde başvuruları kabul ederek, uygun adaylara kontenjanımız doğrultusunda yaz stajı yapma olanağı sağlıyoruz.

Online staj başvurularınızı www.eczacibasikariyer.com adresinden yapabilirsiniz.

Lise öğrencisiyseniz;

Teknik lise, endüstri meslek lisesi vb. kurumlarda öğrenim gören lise öğrencisiyseniz; her yıl Temmuz sonuna kadar kuruluşumuza faks, posta, e-posta yoluyla özgeçmiş göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir