İnci Akü İş İlanları 2017

İnci Akü 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

İnci Akü insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İnci Akü iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Elektrik Bakım Teknikeri, Kalite Kontrol Elemanı, Mekanik Bakım Teknikeri

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İşe Alım Süreci

Başarılı finansal ve operasyonel performansımızı sürdürürken, yeni yatırımlarımız ve büyüyen organizasyonumuzla istihdam olanaklarımızı arttırarak topluma fayda sağlamaya devam ediyoruz.

İnci Akü’de, açık pozisyonlarımıza en doğru adayın işe alınarak yerleştirilmesi için iç kaynaklar başta olmak üzere pek çok iç ve dış kaynaktan (iş arama siteleri, danışmanlık firmaları, sosyal medya, şirket içi staj programları,Meslek Edindirme Kursları, Üniversitelerin İncileri v.b) yararlanıyoruz.

İşe alım sürecimizde adaylarımızın bir yandan şirket performansına maksimum katkı sağlayacağı en doğru pozisyonda görev alırken diğer yandan da kişisel ve mesleki gelişimine katkıda bulunabilmeleri için en doğru adayı seçmek ve yerleştirmek üzere çalışıyor, yapılandırılmış yetkinlik bazlı mülakat tekniği ile birlikte yabancı dil bilgisini ölçme araçlarından, kişilik testleri ile genel yetenek testlerinden faydalanıyoruz.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir