Imperial Tobacco İş İlanları 2017

Imperial Tobacco 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Imperial Tobacco insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Imperial Tobacco iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Üretim Asistanı, Satış Temsilcisi(Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Düzce, Eskişehir, Isparta, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Sakarya, Uşak, Yalova)

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi – Kariyer.net

Kariyer

Imperial Tobacco’da büyümeye, etkin üretime ve hissedarları için değer yaratmaya odaklanmış başarılı bir uluslararası şirket için çalışacaksınız. Burada istekli, akıllı ve özgür kişiler olarak fark yaratabilirsiniz.

Bizler ekip üyesi olarak, tutkulu, sonuç odaklı, kendisini ve diğerlerini sürekli sınayacak ve iş için en doğru olanı savunacak kişileri aramızda görmek istiyoruz. Girişimci düşünceyi sürekli destekliyoruz; hatalarımızdan ders alıyoruz ve başarıları kutluyoruz ve kişisel güvenirliliğe çok büyük bir önem veriyoruz. Grup içerisindeki ve dışarı ile iletişimimizin de işimiz için büyük önem taşıdığına inanıyoruz.

İşimizin boyutu ve sürekli gelişiyor olması sebebiyle, kariyer gelişimi için çok önemli fırsatlar sunabiliyoruz.

Çalışanlarımızı, gerekli olan profesyonel özelliklere sahip olmaları ve işin verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayabilmek amacıyla tasarlanmış detaylı eğitim programları ve yetenek geliştirici faaliyetlerle destekliyoruz.

Çalışanlarımıza Afrika, Asya, Avustralya, Avrupa ve Amerika’da global iş fırsatları sunuyoruz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir