İlsan İlaç İş İlanları 2017

İlsan İlaç 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

İlsan İlaç insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İlsan İlaç iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

RSY&İLSAN İLAÇ olarak şirketimizi geleceğe taşıyacak yetkinlik, bilgi birikimi ve gelişim potansiyeline sahip, takım ve değer odaklı adayları fırsat eşitliği ilkesiyle seçer ,kurumuza katar ve birlikte büyümeye odaklı hedefler doğrultusunda ilerleriz. Kuruluş hedeflerimizle bireysel hedeflerin uyumlu olmasını sağlar, yüksek performans göstermeleri için çalışanlarımızı destekleriz.

İnsan Kaynakları Departmanı olarak şirketimizin en önemli varlığı olan  ‘’ insan kaynağının ‘’sürekliliği,etkinliği ve verimliliği dogrultusunda hareket etmek şirketimizin belirlediği en önemli prensiplerdendir.

İŞE ALIM

RSY&İLSAN olarak İşe alma sürecinin bir kurumda verilen en stratejik kararlardan biri olduğu düşünülmektedir. Bu süreç gerekli sayıda doğru kişinin, doğru zamanda ve doğru göreve alınmasını ve kuruma ve görevine oryantasyonunu hedefler. İşe alınacak kişilerin RSY&İLSAN şirketinin temel yetkinliklerini taşıması,  şirketin hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunabilecek ve fark yaratabilecek potansiyeli taşıması amaçlanmaktadır.    Adaylarımıza birçok farklı kaynaktan ulaşmaktayız. Kariyer portalleri, danışmanlık şirketleri ve profesyonel network siteleri yoğun olarak kullandığımız araçlarımızdandır.

Adaylarımız RSY&İLSAN ilaç’a başvurularını yaptıktan sonra pozisyonun özelliklerine göre İnsan Kaynakları ekibimiz, adayları “yetkinlik bazlı değerlendirme” süreçlerine dahil eder. Bu aşamada mülakatların yanı sıra “değerlendirme merkezi, kişilik testi,  yabancı dil  uygulamaları” gerçekleştirilir.
Tüm bu süreçleri olumlu olarak tamamlayan adaylara iş teklifi yapılır. Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen adaylara olumsuz geri dönüşler gerçekleştirilir ve tüm adaylar işe alım süreci sonucu kişiye özel olarak bilgilendirilir.

YETENEK YÖNETİMİ

Kurumumuzda, genç ve yüksek niteliklere sahip bir çalışan profili mevcuttur. Onların kariyer beklentilerini ve hedeflerini bilmek, yönetmek, kurumla paralel hedefler geliştirmelerini sağlamak ve hedeflerini doğru yönetebilmeleri için onlara rehberlik etmek, Yetenek Yönetimi açısından çok önemlidir. Bu amaçla kullandığımız ve tüm çalışanlarımızı kapsayan en yaygın aracımız, Performans Değerlendirme Sistemi’dir. İçinde bulunduğumuz sektörün özellikleri açısından, çalışanlarımızın bilgi birikimleri ve yetkinlikleri bizim için büyük önem taşımaktadır.Bu bağlam doğrultusunda çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini aktif tutmak,geliştirmek ve alttan yetenek kadrosu oluşturmak şirketimizin önem verdiği en büyük hususlardan biridir.

PERFORMANS DEĞERLENDİRME

RSY&İLSAN İlaç’ta  görev yapan  tüm personel Performans Yönetim Sistemi’ne dahildir.
İnsan Kaynakları Bölümü’nün koordinatörlüğünde yürütülen Performans Yönetim Sistemi’nin amacı, şirket hedefleri doğrultusunda bireysel performansın artırılması olduğu kadar, çalışanların gelişim süreçlerine destek olmak, kariyer olanakları ile en uygun personelin terfi kararının alınmasını sağlamaktır.

Performans süreci potansiyel değerlendirme, eğitim ve kariyer süreçleri ile entegre edilerek yetenekler daha iyi performans için cesaretlendirilmekte ve desteklenmektedir. Performans Hedefleri, iş hedefleri ve yetkinlikler olarak ikiye ayrılır. Bu iki alandaki sonuçlar atama kriterlerinde değerlendirilmekte ve eğitim planlamalarında kullanılmaktadır.  Şirketimizde 360° Yetkinlik Değerlendirme Sistemi kullanılmaktadır.360° Yetkinlik Değerlendirme Sistemi birçok değerlendiricinin bulunması nedeniyle objektif bir değerlendirme sağlamakta, kişilerarası iletişim etkinliğini arttırmakta ve örgütsel gelişime doğrudan katkı sağlamaktadır

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir