İkea İş İlanları 2017

İkea 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

İkea insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İkea iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Engelli Genel Başvurusu, Satış Ekip Üyesi, Mobilya Ekip Montaj Üyesi, Bulaşıkhane Ekip Üyesi, Satış Ekip Üyesi, Forklift Operatörü, Marangoz, Çağrı Merkezi Ekip Üyesi, Restoran Ekip Üyesi, Müşteri Hizmetleri Ekip Üyesi, Kasiyer Part Time/Full Time, Kasa Ekip Üyesi, Depo Ekip Üyesi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

IKEA kültürüne uygun adaylar seçeriz

IKEA Türkiye çalışanları mütevazı, sorumluluk almaya istekli, motivasyonu yüksek ve takım çalışmasına inanan kişilerdir. Bizim için eğlenerek çalışmak çok önemlidir; dolayısıyla IKEA Türkiye’de çalışmak için birçok sebep olsa bile, çalışanlarımıza neden burada olmak istediklerini sorduğunuzda hep aynı cevabı alırsınız: “Çalışma ortamı çok keyifli!”
Hatalarımızdan ders alırız
IKEA kültüründe bir söz vardır: “Hata yapmak doğaldır ve herkes hata yapabilir.” Biz hata yapmanın gelişim ve öğrenme yollarından biri olduğuna inanırız.

Değişime olanak sağlayan kariyer fırsatları sunarız
IKEA perakendeciliği içerisinde potansiyel sahibi olduğunu düşündüğümüz çalışanlarımıza her fırsatta farklı iş olanakları yaratırız.

Bugün İstanbul, yarın Ankara
IKEA Türkiye şu an 4 ayrı şehirde 5 farklı mağaza ve Merkez Ofis ile farklı kariyer olanakları sunmakta ve büyümeye devam etmektedir. Bize göre bir mağazadan diğer bir mağazaya geçiş doğal bir kariyer yoludur.

Egolarımızı dışarıda bırakırız
Bizler süslü ünvanlara ve özel odalara ihtiyaç duymayız, çalışanlarımızın egolarını dışarıda bırakmalarını bekleriz. Böylece ekip olarak işimizi daha hızlı, verimli ve eğlenceli bir şekilde yaparız.

Kendi başınıza her şeyi öğrenebilirsiniz
Sorumluluk verilmesini beklemeden işi öğrenmek ve inisiyatif almaktan keyif alıyorsanız, IKEA Türkiye tam size göre.

IKEA Türkiye büyük bir ailedir
İşyerinde birlikte çalıştığınız kişiler aynı zamanda sizin arkadaşlarınızdır. Bir şeyler paylaşmak istediğinizde sizin gibi binlerce insan bulabilirsiniz, burası aynı zamanda çok büyük ailedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir