İçtaş İnşaat İş İlanları 2017

İçtaş İnşaat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

İçtaş İnşaat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İçtaş İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: SÖZLEŞME MÜHENDİSİ, Kimya Mühendisi, Çevre Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Makine Mühendisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş’in lokomotif şirketi olan IC İÇTAŞ İNŞAAT, yurtiçi ve yurtdışı makro ölçekli ve özellikli projelerde 40 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile tercih edilen global bir marka olup, Türkiye’de ve Dünya’da sektör sıralamalarında ön sıralarda yer almaktadır.

IC İÇTAŞ İNŞAAT kurulduğu günden bugüne kadar havalimanı inşaatları, liman inşaatları, marina inşaatları, yüksek hızlı tren projeleri, yol ve köprü inşaatları, yüksek kapasiteli enerji santralleri, akıllı binalar, iş merkezleri, turizm tesisleri, sulama sistemi inşaatları, kamu binaları, toplu konutlar, sağlık tesisleri, üniversite ve okul inşaatları gibi pek çok başarılı projelere imza atmıştır.

İnşaat projelerinin yanı sıra havalimanı, deniz limanı ve marina işletmeciliği alanlarında faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

IC İÇTAŞ İNŞAAT yaptığı yatırımlar ile enerji sektöründe de üretim ve dağıtım alanlarında etkili bir oyuncudur.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir