Hür Sigorta İş İlanları 2017

Hür Sigorta 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Hür Sigorta insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Hür Sigorta iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: 

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Hür Sigorta Hakkında

1966 yılından bu yana bireysel sigortaların uzman kuruluşu HÜR SİGORTA A.Ş. uzun yılların deneyimi ile bilir ki, bu sigortada “Sigortalılar özeldir.” Kurumsal ilkeleri ve bu ilkelerindeki tutarlılığı çok iyi bilinen HÜR SİGORTA A.Ş. , daima; En iyi hizmet – En geniş ürün yelpazesi – En uygun fiyat – En kapsamlı ve doğru teminatı sunmak iddiası, çaba ve özeni içindedir. Tüm çalışanları ile birlikte hizmet kalitesini her gün bir öncekinden daha ileriye taşımak için kendisi ile yarış halindedir ve HÜR SİGORTA A.Ş. de bu bir süreçtir. .

HÜR SİGORTA A.Ş. de standart, fabrikasyon, klasik, ortalama bir sigorta poliçesi yerine, sigortalılar hangi teminatları almak istiyorlarsa sadece onları seçip, arzu etmedikleri teminatları dışarıda bırakmak sureti ile en ekonomik fiyatla, en uygun sigortayı yaptırabilme imkanına kavuşabilirler.
En geniş ürün gamı içinde en uygun teminatları ve doğal olarak en uygun fiyatı bulabilmeleri için “Size En Uygununu Seçin.” HÜR SİGORTA A.Ş. nin sigortalılara kıvançla sunduğu bir hizmettir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir