Hsbc İş İlanları 2017

Hsbc 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Hsbc insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Hsbc iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

 

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma Arası 09:00-12:30 & 13:30-17:00

Uygun Pozisyonlar: Bireysel Müşteri Temsilcisi, Gişe Yetkilisi, Güvenlik Görevlisi, Saha Satış Personeli, Aktif Satış Temsilcisi, Stajyer, Tarım Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Genel Müdür, Bölge Müdürü, Bordro Yöneticisi, Şube Asistanı, Müşteri Hizmetleri Yetkilisi, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Makam Şoförü, Satış Yöneticisi, Bilgi Teknolojileri Yetkilisi, Servis Görevlisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.netResmi Web Sitesi

HSBC Grubu

Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren HSBC Grubu, dünyanın en büyük bankacılık ve finansal hizmetler kuruluşlarından biridir. Merkezi Londra’da bulunan HSBC, dünyanın 87 ülkesinde, yaklaşık 7.500 şube ve ofisi, 307.000 personeli ile yaklaşık 95 milyonun üzerinde müşteriye hizmet vermektedir.

HSBC Türkiye

1990 yılında İstanbul’da %100 yabancı sermayeli bir banka olarak kurulan Midland Bank A.Ş.’nin ismi 1999 yılında HSBC Bank A.Ş. olarak değiştirildi. Türkiye’de 1990 yılından itibaren kurumsal bankacılık alanında ve sermaye piyasalarında faaliyet gösteren HSBC Bank A.Ş., 1997 yılından bu yana kapsamlı bir ürün yelpazesi ile bireysel bankacılık hizmetleri sunmaya başladı. Ekim 2001’de Demirbank T.A.Ş’nin satın alınmasıyla ardından, iki bankanın birleşme işlemleri Aralık 2001 içinde sonuçlandırıldı ve 19 Eylül 2002 tarihinde Benkar Tüketici Finansmanı ve Kart Hizmetleri A.Ş., Advantage markası dahil olmak üzere satın alındı.

Ayrıca 2005 yılında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. ile yapılan anlaşma ile 2 adet emeklilik fonu portföyünün yönetimini üstlenilmiştir. Aynı tarihte İşletme Bankacılığı kurulmuştur.

Şube sayısı: 333

Çalışan sayısı: 6.483

Müşteri sayısı: 3.5 Milyon

İştirakleri: HSBC Yatırım Menkul Değerler A.Ş., HSBC Portföy Yönetimi A.Ş., HSBC Ödeme Sistemleri Bilgisayar Teknolojileri Basın Yayın ve Müşteri Hizmetleri A.Ş., HSBC İnternet ve Telekominikasyon Hizmetleri A.Ş.

 

Aramalar: , , , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir