Horoz Lojistik İş İlanları 2017

Horoz Lojistik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Horoz Lojistik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Horoz Lojistik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: DEPO ELEMANI, DEPO ŞEFİ, ELLEÇLEME ELEMANI, ENGELLİ PERSONEL, HAVA İTHALAT ŞEFİ, LOJİSTİK UZMANI, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ELEMANI, SATIŞ UZMANI, SEVKİYAT ELEMANI,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

HOROZ LOJİSTİK İLE  ÇALIŞMAK İÇİN LÜTFEN BAŞVURU FORMUNU DOLDURUNUZ.

Seçme yerleştirmede ilk aşama olan başvuru formu ile işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri ve davranışlar) sahip adaylara ulaşarak eşit fırsat tanıyabilmek öncelikli amacımız olduğundan lütfen formu özenle doldurunuz.

Başvuru formunda bizimle paylaşacağınız bilgiler şirketimiz datalarında gizli tutulacaktır.

Seçme ve Yerleştirme Süreci 

Kurum kültürümüze uyum sağlayarak katma değer yaratacak adaylara ulaşabilmek için; kariyer portallerini, yazılı basın ilanlarını ve kurum içi duyuruları, onaylı danışmanlık firmaları ve İŞKUR desteğini alıyoruz. Dileyen herkes bu pozisyonlara başvurmakta serbesttir.

Amacımız, her yıl başında yapılan bütçe çalışmaları doğrultusunda belirlenen boş kadrolara söz konusu iş ve pozisyonlar için gerekli olan bilgi, beceri, nitelik ve yetkinliklere sahip adayları bünyemize katmaktır.

İşe alım esnasında ve kurum içinde, çalışanlar arasında dil, din, ırk, cinsiyet, fiziksel engel gibi nedenlerle ayrımcılık yapılması kabul edilemez.

Başvuruda bulunan uygun adaylarla ilk görüşme insan kaynakları işe alım ekibi veya bölgelerde ilgili bölge yöneticisi tarafından gerçekleştirilir. İlgili pozisyonun tanımlanan nitelik ve yetkinliklerine göre kişilik envanteri, yabancı dil sınavı ve yetkinlik bazlı mülakat yapılır. Uygun bulunan adaylar devam görüşmeleri için ilgili bölüm yöneticilerine yönlendirilir.

Tüm seçme ve yerleştirme süreçlerinden uygunluk onayı alan adaya İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi yapılır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir