Hitit Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2017

Hitit Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Hitit Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göreöğretim üyesi alınacaktır.

Ayrıntılı bilgi www.hitit.edu.tr web adresinde mevcuttur.

Duyurulur.

Tel: 0 364 219 20 90

BİRİM BÖLÜM ANABİLİM DALI ÜNVAN ADET DER. AÇIKLAMA
FEN-EDEBİYAT FAK. FİZİK Prof. 1 1 Difüzyonsuz faz dönüşümleri ve SEM, TEM, mössbauer karekterizasyonları konularında çalışmalar yapmış olmak.
İLAHİYAT FAK. TEMEL İSLAM BİLİMLERİ HADİS Prof. 1 1 İlk dönem ehli hadis düşüncesi ve Türk modernleşmesi sürecinde Hadis konularında çalışmalar yapmış olmak.
FEN-EDEBİYAT FAK. BATI DİLLERİ VE EDEBİYATLARI Doç. 1 3 Batı Dilleri ve Edebiyatı bölümünde doktora yapmış olmak ve ilgili alanda doçentlik belgesine sahip olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ Doç. 1 2 İlgili alanda doçent ünvanı almış olmak.
FEN-EDEBİYAT FAK. ANTROPOLOJİ Yrd. Doç. 1 5 Paleoantropoloji alanında doktora yapmış olmak ve dişlerin morfometrik analizi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. MALİYE MALİ İKTİSAT Yrd. Doç. 1 3 Maliye Bölümünde doktora yapmış olmak, Belediye Hizmetlerinin özelleştirilmesi ve sosyal belediyecilik konularında çalışmalar yapmış olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. BANKACILIK VE FİNANS Yrd. Doç. 1 3 Muhasebe alanında doktora yapmış olmak ve işletmelerde performans değerlendirme konusunda çalışmalar yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ Yrd. Doç. 1 1 İlgili Fakültelerden lisans mezunu olmakve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ Yrd. Doç. 1 3 İlgili Fakültelerden lisans mezunu olmakve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ Yrd. Doç. 1 3 İlgili Fakültelerden lisans mezunu olmakve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ Yrd. Doç. 2 3 İlgili Fakültelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik veya Elektronik ve Haberleşme bölümü lisans mezunu olmak ve alanında doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ Yrd. Doç. 1 3 İnşaat Mühendisliği Yapı Malzemeleri alanında doktora yapmış olmak, kendiliğinden yerleşen betonlar ve lif katkılı betonlar üzerinde çalışmalar yapmış olmak.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON Yrd. Doç. 1 2 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU BESLENME VE DİYETETİK Yrd. Doç. 1 3 Beslenme ve Diyetetik bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÇOCUK GELİŞİMİ Yrd. Doç. 1 3 Çocuk gelişimi veya okul öncesi öğretmenliği alanında doktora yapmış olmak.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU SOSYAL HİZMET Yrd. Doç. 1 3 Sosyal Hizmet bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON Yrd. Doç. 1 4 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
TIP FAK. DAHİLİ TIP BİLİMLERİ TIBBİ FARMAKOLOJİ Yrd. Doç. 1 3 Tıp Doktoru olmak, Tıbbi Farmakoloji Doktorası veya Uzmanlığı bulunmak.
TIP FAK. TEMEL TIP BİLİMLERİ ANATOMİ Yrd. Doç. 1 3 Anatomi uzmanı olmak veya anatomi doktorası yapmış olmak.
 

Aramalar: , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir