Hitit Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Hitit Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Ayrıntılı bilgi www.hitit.edu.tr web adresinde mevcuttur.

Duyurulur.

Tel: 0 364 219 20 90

S. NO BİRİM BÖLÜM ABD/PROG. UNVAN DER. AÇIKLAMA
1 Fen-Edebiyat Fakültesi Antropoloji Fiziki Antropoloji Yrd. Doç. 3 Fiziki Antropoloji alanında doktora yapmış olup, Morfometri ve Yaş Tayini alanlarında çalışmalar yapmış olmak.
2 İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Kelam Yrd. Doç. 3 Kelamda modern dönemle ilgili çalışmalar yapmış olmak.
3 Teknik Bilimler M.Y.O. El Sanatları Geleneksel El Sanatları Yrd. Doç. 3 Sanatta yeterliğini Hitit Testileri üzerine yapmış olmak ve Geleneksel Çömlekçi Tornası alanında çalışmaları bulunmak.
4 Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Anesteziyoloji ve Reanimasyon Yrd. Doç. 3 Anestezi sonrası hasta bakımı ile ilgili çalışması olmak.
5 Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Göz Hastalıkları Yrd. Doç. 3 Göz içi monoklonal antikor uygulamaları konusunda çalışmaları olmak.
6 Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Yrd. Doç. 5 Endometrium kanseri konusunda çalışmaları olmak.
7 Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Yrd. Doç. 3 İleri yaş psikiyatrisi konusunda çalışmaları olmak
 

Aramalar: , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir