Hes Kablo İş İlanları 2017

Hes Kablo 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Hes Kablo insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Hes Kablo iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Bakır-Aliminyum, Depo-Sevkiyat-Paketleme, Emaye, Emaye Labaratuarı, Elektrik-Elektronik, Enerji Kabloları, Elektroliz-Dökümhane, Fiber Optik Labaratuarı, Forklift-Bakım, Onarım, Granür, Haberleşme Kabloları, Haberleşme Labaratuarı, Haddane, Hizmet, Makara üretim

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İş Başvuruları ve İşe Alım

Kurumumuzda işe alım süreci, fırsat eşitliğine dayanmakta ve İlgili yönetmeliğimizde yer alan maddelere göre gerçekleşmektedir. Deneyimsiz personel alımlarında adayların grup olarak katıldıkları panel mülakat, deneyimli personel alımlarında ise bireysel mülakat yapılır. Mülakatta başarılı bulunan adaylara yine kadro gereksinimlerimiz doğrultusunda iş teklifi yapılır. Mülakat tarihinden itibaren 3 ay içinde görev teklif edilmeyen adayların başvuruları arşive alınır.

Firmamıza İnternet ortamında “Genel Başvuru” yapılabildiği gibi Holding bünyesinde şahsen yapılan başvurular gereksinim duyduğumuz  kadrolar için de tarafımıza  yönlendirilmektedir.

İşe alma ve yerleştirmede Beyaz yaka pozisyonlar için lisans eğitimi,Mavi yaka kademesindeki pozisyonlar içinse,en az lise mezuniyeti şartı aranacaktır.Mavi yaka kademesindeki pozisyonlara çalışan temininde sırasıyla ön lisans, Meslek ve Teknik lise eğitimi  tercih edilecektir. Ayrıca işe alımlarda askerliğini yapmış adaylar öncelikli tercihimizdir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir