Hepsiburada.com İş İlanları 2017

Hepsiburada.com 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Hepsiburada.com insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Hepsiburada.com iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 09:00 – 18:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Müşteri hizmetleri sorumlusu, Yazılım uzmanı, Yönetici asistanı, Ürün uzmanı, Kariyer startup, Süreç geliştirme ve proje uzmanı, Fotoğraf editörü.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Şirket Kuruluş Yılı: 1998

Türkiye’nin en büyük ve en çok sevilen e-ticaret sitesine hoş geldiniz!

 1998 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere geldik. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik!
30 kategoride 600.000 adet ürün çeşitliliğimizle e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmadık, vazgeçilmeze dönüştürdük. Yıllar içinde pek çok ödüle layık görüldük. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret Sitesi seçildik.Bugün Türkiye’de online alışverişin lideri olarak; 7 milyon üyemize, nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. 22 milyon aylık, 11.2 milyon tekil ziyaretçi sayımızla büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: E-ticaret

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir