Henkel İş İlanları 2017

Henkel 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Henkel insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Henkel iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Temsilcisi, Mekanik Bakım Teknikeri,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Henkel, tüm dünyada, Laundry & Home Care (Çamaşır ve Ev Bakımı), Beauty Care ve Adhesive Technologies (Yapıştırıcı Teknolojileri) olmak üzere üç iş alanında lider marka ve teknolojileriyle faaliyet göstermektedir.
1876 yılında kurulan Henkel; Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile hem tüketicilere yönelik hem de endüstriyel ürünleri ile global olarak lider pazar pozisyonları bulunmaktadır.

Henkel’in dünya genelinde yaklaşık 47.000 civarında çalışanı bulunmaktadır. Henkel global piyasalarda uluslararası ölçekte faaliyet gösteren en büyük Alman şirketlerinden biridir. Tüm dünyada insanlar Henkel marka ve teknolojilerine güven duymaktadırlar.

Potansiyelinizi gerçekleştirin. Hemen başvurun.
Henkel’e şimdi başvurun ve küresel markalar ve teknoloji şirketinde mükemmel kariyer olanaklarına kavuşun. Küresel ekibimizin bir parçası olun ve potansiyelinizi gerçekleştirin. Küresel olarak standartlaştırılmış kriterlere dayanan, fakat aynı zamanda işin türüne ve bölgeye göre küçük uyarlamalar yapılmış objektif ve adil bir başvuru ve seçim sürecinden faydalanın.

Özellikler 
Vizyonumuzu, değerlerimizi ve Kazanan Kültürümüzü paylaşan, bize daha fazlasını sunma potansiyeline sahip çalışanlar arıyoruz. Özellikle, aşağıdaki alanlarda güçlü insanlar arıyoruz:
1. İnisiyatif & Başarıya Ulaşmak için Kararlılık
2. Kararlılık ve Risk Alma
3. Değişimi Yönetmek & İnovasyon
4. Perspektif & Yargıya Varabilme
5. İkna Etme ve Etkileme
ayrıca
6. Liderlik & Geliştirme (yönetim sorumluluğu bulunan pozisyonlar)

Seçim süreci
Firmamızın başarısı, çalışanlarımızın bireysel mükemmelliğine dayanır. Biz, yetenek ve tutkuyu gösteren çalışanlar arıyoruz. Siz yeteneklerinize değer vermeyi ve geliştirmeyi bilen bir işveren arıyorsanız, bir araya gelerek, fikirlerimizi, sorularımızı ve ilgilerimizi yüz yüze konuşmalıyız. Aşağıda adım adım açıklanan genel seçim sürecimiz tam da bunun için tasarlanmıştır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir