Hema İş İlanları 2017

Hema 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Hema insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Hema iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri:  Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Mühendisler, Pazarlama Mühendisi, Metod Mühendisi, Planlama Lojistik Mühendisi / Uzmanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu:  Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Fabrika, 1974 yılında kurulmuştur. Üretim yeri Ankara Polatlı Karayolunun 55. kilometresinde bulunmaktadır. Tesis 70.000 m2 kapalı alana sahip olup 1980 yılında Eaton lisansı altında komple şanzıman, diferansiyel üretimi ile faaliyete geçmiştir.

O günden beri  hem ulusal hem de uluslar arası pazarda kamyon, savunma araçları, minibüs-otobüs ve tarım ve iş makinaları sektörüne dişli sistemler ve parça üretim ve satışında söz sahibi bulunmaktadir.

Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışı müşterileri için 400.000 adedin üzerinde komple kamyon şanzıman ve diferansiyeli, milyonlarca dişli, mil, takviye ve güç alma üniteleri ve dişli sistemler üreterek Türk ekonomisine katkı sağlamıştır.

Fabrika, yaklaşık 500 adet çalışanı ve 50 milyon USD.nı aşan cirosu ile dişli üretiminde Türkiye’nin en köklü ve lider üreticisidir.

Tesisler, kurulduğu günden beri ürettiği ürünlerini ABD, İngiltere, İspanya, İrlanda, Fransa, İtalya, Belçika, Brezilya, İran, Pakistan, Hindistan ve İsrail’e ihraç etmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir