Hedef Alliance İş İlanları 2017

Hedef Alliance 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Hedef Alliance insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Hedef Alliance iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Sevkiyat Şefi, Telefonla Satış Görevlisi, Tahsilat Görevlisi, Satış Görevlisi, Genel Başvuru / Engelli Kadrosu

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Seçme ve Yerleştirme

Hedef Alliance Holding seçme ve yerleştirme uygulamalarının amacı, Grubun gelecekte de kalıcılığını sağlayacak ve başarısını sürdürecek nitelikteki kişileri bünyemize kazandırmaktır. Bu amaca hizmet etmek üzere çalışanlarımızı, kurumun değerlerini ve işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak adaylar arasından seçeriz ve süreçlerimizi doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için belirlenmiş, standart yöntemlere göre yürütürüz.

Hedef Alliance Hakkında

Temel amacı insan sağlığına ve güzelliğine değer katmak olan Hedef Alliance Holding’in temelleri, Es Ecza Deposu’nun 1987 yılında İstanbul’da kurulması ile atılmıştır. Sonrasında, 1993 yılında kurulan Hedef Ecza Deposu ile tüm Türkiye geneline yayılmak amaçlanmış ve sektöre getirilen yenilikçi bakış açısı, dinamizm ve geniş hizmet ağı ile hızla yükselen bir ivme yakalanmıştır.

Hedef Grubu, ulusal başarıların ötesine geçip “dünya şirketi” olma hedefini gerçekleştirmek için, 2000 yılında dünyanın önde gelen ilaç ve sağlık ürünleri dağıtıcısı Alliance Boots (şimdi Walgreens Boots Allliance) ile ortaklık görüşmelerine başlamıştır. 2001 yılında Alliance Boots ile gerçekleştirilen stratejik ortaklık, yeni bölgelere açılmak ve yeni ortaklıklar geliştirmek için Grubun ilk adımı olmuştur. Bu ortaklığı; 2003 yılında Mısır’ın lider ilaç dağıtım şirketlerinden UCP ve 2007 yılında Rusya’nın ilk 5 büyük ecza deposundan biri olan Apteka Holding ile Cezayir’in lider ilaç dağıtım şirketi Hydrapharm ortaklıkları takip etmiştir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir