Hazinedaroğlu Özkan İnşaat İş İlanları 2017

Hazinedaroğlu Özkan İnşaat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Hazinedaroğlu Özkan İnşaat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Hazinedaroğlu Özkan İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Şantiye Şefi /İnşaat Mühendisi, Elektrik Bölüm Şefi, Satış Temsilcisi, Elektrik Teknikeri, Resepsiyon Görevlisi, İnşaat Teknikeri

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

1971 yılında İstanbul’da kurulan Hazinedaroğlu, inşaat sektöründe ana müteahhitlik ve proje geliştirme hizmetleri veren bir gruptur. Hertürlü üstyapı ve altyapı inşaatlarını gerçekleştiren Hazinedaroğlu’nun coğrafi faaliyet alanları içinde Orta Doğu, Doğu Avrupa, Orta Asya ve Kuzey Afrika bulunmaktadır.

1995 yılından beri Engineering-News Record (ENR) dergisi tarafından dünyanın ilk 225 uluslararası inşaat firması arasında gösterilen Hazinedaroğlu, tecrübesi, ekibi, makine parkı ve mali gücü ile inşaat sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir.

Türkiye

Hazinedaroğlu 1971 yılında İstanbul’da bir proje ve müşavirlik firması olarak kurulmuştur. 1975 yılından itibaren firma ana müteahhit olarak özellikle Milli Savunma Bakanlığı’na ait çeşitli bina inşaatlarını üstlenmeye başlamıştır. 1980 yılından itibaren altyapı inşaatları da gerçekleştirmeye başlayan Hazinedaroğlu, 1982 yılında anonim şirkete dönüşmüştür. Ana müteahhitlik hizmetlerine ek olarak Hazinedaroğlu 1990’lı yılların başından itibaren çeşitli ticari bina ve konut projeleri de geliştirmeye başlamıştır. Hazinedaroğlu yurtiçinde halen özel sektör ve kamu idarelerine çeşitli üstyapı ve altyapı inşaatlarına devam etmektedir.

Hizmetler

Hazinedaroğlu İnşaat Grubu kamu ve özel firmalara uluslararası bazda ana müteahhitlik ve proje geliştirme hizmetleri vermektedir.

Ana müteahhitlik hizmetleri ihtiyacı olan firmalara inşaat, tasarım+inşaat ve mühendislik-satınalma-inşaat/anahtar teslim sözleşme kapsamlarında hizmet verilmektedir. Proje geliştirme konusunda ise Hazinedaroğlu %100 yatırım, gelir paylaşımı ve kat karşılığı sözleşme şekilleriyle faaliyet göstermektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir