Havelsan İş İlanları 2017

Havelsan 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Havelsan insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Havelsan iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Sistem Mühendisi, SAP ABAP Yazılımcısı, Bilgi Güvenliği Uzmanı, Mobil Güvenlik Uzmanı, Zararlı Yazılım (Malware) Uzmanı, Sızma Testi / Pentest Uzmanı, Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

ELEMAN SEÇME VE YERLEŞTİRME SÜRECİMİZ

HAVELSAN’da eleman seçme ve yerleştirme sürecinin amacı, mevcut pozisyon açıklarını, yıllık yapılan insan gücü planlamaları doğrultusunda, şirket vizyonu, misyonu ve kurum kültürüne en uygun temel yetkinlikler ile pozisyona ait özel yetkinliklere göre seçilmiş en uygun aday ile doldurmaktır.

HAVELSAN’a başvurular internet sitemiz üzerinden online olarak ya da anlaşmalı olduğumuz www.kariyer.net internet sitesi aracılığıyla yapılabilir. Şirketimize iletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veri tabanına kaydedilir. Yıllık işgücü planlaması doğrultusunda pozisyon açığı olduğu takdirde, bu veri tabanından araştırma yapılarak, iş tanımları ile gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur. Aranan pozisyona uygun yetkinliklere sahip olan adaylar Personel Seçme Esasları Prosedürü kapsamında ön değerlendirmeye (Personel Sınav Uygulama Tablosu) alınır. Ön değerlendirme sonucunda uygun bulunan adaylarla Teknik Mülakat yapılır. Bu mülakatta adaylar ilgili yöneticiler tarafından teknik açıdan değerlendirilir. Mülakat sonucunda en başarılı olan adaylara kişilik testi uygulanır ve Personel Değerlendirme Kuruluna alınır. İnsan Kaynaklarının da bulunduğu Personel Değerlendirme Kurulunda adayların temel yetkinlikleri, profosyenel hayattaki tutum ve davranışları ile şirkete uygunlukları değerlendirilir. Kurul sonucunda uygun bulunan adaylara İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi yapılır ve işe yerleştirme işlemleri tamamlanır.

STAJ OLANAKLARIMIZ

Şirketimiz, Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin Bilgisayar, Elektrik / Elektronik, Endüstri ve Makina Mühendisliği bölümlerinde okuyan öğrencilerine staj imkanı tanıyarak mesleki gelişimlerine destek vermeyi hedeflemektedir. Staj Kontenjanları şirketimizin stajyer öğrenci ihtiyacı çerçevesinde belirlenmekte ve belirli sayıda öğrenciye staj imkanı sağlanmaktadır. Staj kontenjanları üniversitelerin ilgili fakültelerine bildirilerek veya internet başvurularından değerlendirme yapılmaktadır. Staj talebinde bulunan öğrencilerde aran kriterler; TC Vatandaşı olması, 3. veya 4. sınıf öğrencisi olması ve genel not ortalamasının 3 ve üzerinde olan öğrenciler değerlendirmeye alınacaktır.

Üniversite öğrencilerinin yanı sıra Meslek Lisesi Bilgisayar, Elektrik / Elektonik, Makina / Mekatronik, Finans ve Büro Yönetimi Bölümü öğrencilerine de staj olanağı sağlanmaktadır.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş



 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir