Havaş İş İlanları 2017

Havaş 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Havaş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Havaş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

 

Uygun Pozisyonlar: Güvenlik Görevlisi, BELLBOY, Host, Hostes, Yer Hostesi, Kabin Memuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

 

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İŞ BAŞVURU FORMU

Başvurular web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmak ya da şahsen gelip İstasyonlarımızda Havaş görevlileri tarafından kendilerine verilecek başvuru formunu doldurmak suretiyle yapılmalıdır.

Başvuruda bulunacak adaylarda aranan nitelikler:

  • Yolcu Hizmetleri Memuru / Harekat Memuru
  • En az lise mezunu,
  • İyi derecede yabancı dil konuşabilir (tercihen ingilizce),
  • Vardiyalı çalışabilir,
  • Havaalanına yakın ve şirket servisi ile ulaşılabilen güzergahlarda ikamet ediyor,
    olma şartları aranmaktadır.

İşe alım sınavında adaylara yabancı dilin yanı sıra öğrenme/analitik düşünme/problem çözme becerisinin ölçüldüğü testler uygulanmaktadır. Bu testlerde  başarılı olan adaylar,  HAVAŞ profiline uygunluğun sorgulandığı ‘Yetkinlik Bazlı Türkçe Mülakat’ ve yabancı dilde konuşma seviyesinin ölçüldüğü mülakata katılmaktadırlar.

Değerlendirme sonucu olumlu olan adaylar işe alım sürecini takiben teorik ve işbaşı eğitime davet edilmektedirler. Eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olan adaylar işe başlatılmaktadır.

İşçi

En az ilkokul mezunu,
Vardiyalı çalışabilir,
Sağlık sorunu olmayan,
Havaalanına yakın semtlerde ikamet ediyor,
olma şartları aranmaktadır.

Münferit Personel Alımı

Genel Müdürlük ve İstasyonlarda Planlama dönemi ve Toplu İşe Alım dönemleri dışında kalan zamanlarda, iş süreci içerisinde ortaya çıkan münferit personel ihtiyaçları için web sitemize ya da şirketimize bizzat yapılan başvurular değerlendirilmektedir.

Genel Müdürlük kadroları için şirketimize yapılan başvurular her ünvanın gerektirdiği nitelikler doğrultusunda ön elemeye tabi tutulmaktadır. Nitelikleri uygun bulunan adaylar değerlendirme sürecine dahil edilerek  pozisyonun gerektirdiği yetkinlikleri açısından değerlendirilmektedir.

Görevin gerektirdiği nitelik ve yetkinliklere sahip, Havaş Kurum Kültürü ile uyumlu aday(lar) göreve başlatılmaktadır. Yeni başlayan personelin, iş ve kurum kültürüne uyum sağlamaları için işteki ilk günlerinde şirkete ait kural ve yönetmeliklerin, kendi haklarının ve iş çevresinin tanıtımını kapsayan bilgilerin etkin bir işe alıştırma planı içinde verilmesi “oryantasyon programı” ile sağlanmaktadır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir