Has Çelik İş İlanları 2017

Has Çelik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Has Çelik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Has Çelik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 – 18.00 Açıklama: Mavi Yaka personelimiz 3lü vardiya düzeninde; 00:00-08:00 08:00-16:00 16:00-24:00 vardiya saatleri arasında çalışmaktadır.

Uygun Pozisyonlar: Depo ve Lojistik Şefi, Torna Operatörü, İşletme Şefi, Üretim Elemanı, Makine Operatörü, Elektrik Bakım Elemanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İŞE ALIM SÜRECEMİZ
İnsan Kaynakları olarak, Şirketin başarısının sürekliliği için,  uygun nitelikte çalışanları şirketimize kazandırmayı hedefliyoruz,

Bölümlerden gelen işe alım talepleri değerlendirilerek, web üzerinden ve/veya gazete ilanlarıyla, iş ilanı çıkılır.

Başvurular, e-posta, web sitesi, faks, başvuru formumuz doldurularak iletilebilir. Yapılan başvurular, İK tarafından değerlendirmeye alınarak, uygun bulunan adaylarla ilk görüşme yapılır.

Görüşme sonucu olumlu olan adaylar, ikinci görüşmeyi bölüm yöneticisi ile yapar. Bölüm yöneticisince de uygun bulunan adayların referans kontrolleri yapılır ve iş teklifinde bulunulur.

Diğer adayların özgeçmişleri, oluşabilecek başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere saklanır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir