Has Alüminyum İş İlanları 2017

Has Alüminyum 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Has Alüminyum insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Has Alüminyum iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Has Aluminyum A.Ş. İstanbul Kurtköy’de alüminyum profil üretmek amacı ile 1982 senesinde kuruldu. Üretim, Kurtköy ve Gebze’de bulunan toplam 13.500 metrekarelik kapalı alanda yapılmaktadır. Güçleri 1200 ton, 1250 ton ve 2000 ton olan 3 ekstrüzyon presi ile yapılan alüminyum profil imalatı kalıphane, boyahane, eloksal kaplama tesisi, mekanik işlem birimi, dökümhane ve ambalaj- paketleme bölümleri ile tamamlanmaktadır. Bu preslerimiz 50g/m ile 25 kg/m aralığında, maksimum 250 mm çapında ve 15 m uzunluğunda profiller üretebilmektedirler. Preslerimizin yıllık toplam üretim kapasitesi 20.000 tondur.

Her türlü profil kalıp imalatı ve teknik resim geliştirme işlerimiz deneyimli teknik elemanlarımız tarafından CAD/CAM sistemleri kullanılarak firma dahilinde gerçekleştirilmektedir. Şu an bünyemizde 10.000′den fazla değişik kalıp bulunmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir