Halkbank İş İlanları 2017

Halkbank 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Halkbank insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Halkbank iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

 

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Ek olarak Staj başvuru olanakları için tıklayınız.

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma Arası 09:00-12:30 & 13:30-17:00

Uygun Pozisyonlar: Bireysel Müşteri Temsilcisi, Gişe Yetkilisi, Güvenlik Görevlisi, Saha Satış Personeli, Aktif Satış Temsilcisi, Stajyer, Tarım Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Genel Müdür, Bölge Müdürü, Bordro Yöneticisi, Şube Asistanı, Müşteri Hizmetleri Yetkilisi, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Makam Şoförü, Satış Yöneticisi, Bilgi Teknolojileri Yetkilisi, Servis Görevlisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.netResmi Web Sitesi

Kariyer Yönetimi

Bankamızda göreve başlayan her personelimizin, bulunduğu unvan ve yürüteceği görev alanının özelliğine göre, kariyer yolculuğunda istediği hedeflere ulaşabilmek için, hangi süreçlerden ve basamaklardan geçmesi gerektiği Bankamızca açıkça belirlenmiş ve tüm personelimizin bilgisine sunulmuştur. Buradaki ana belirleyici faktör, kişinin gösterdiği performansı ve yetkinlikleridir. Bunun yanında, unvanın ve görevin niteliğine göre, düzenlenen yükselme sınavları ve eğitim programlarının sonuçları da diğer belirleyici faktörlerdir.

Ücret Yönetimi

Bankamız çalışanlarının ücretleri, ülkenin genel ekonomik durumu, Bankacılık sektörünün ücret seviyeleri ve Bankamızın durumu dikkate alınarak Bankamız Yönetim Kurulu tarafından belirlenmektedir. Çalışanlarımıza ayrıca yılda dört defa, bir brüt ücret tutarında ikramiye de ödenmektedir. Bunun dışında, TOEFL, KPDS ve ÜDS sonuçları dikkate alınarak, belirli seviyelerin üzerinde yabancı dil bilgisi olan personelimize yabancı dil tazminatı ödenmektedir.

Performans Yönetimi

Bankamız şubelerinde, sayısal ve yetkinlik değerlendirmeye dayalı etkin bir performans değerlendirme süreci bulunmaktadır. Performansla ilgili tüm ölçümlemeler bankacılık sistemimiz üzerinden yapılmaktadır. Personelimiz kendi bireysel performans gelişimlerini günlük olarak izleyebilmektedir. Değerlendirme sonuçları belirli bir barajın üzerinde olanlar, performans prim sistemi çerçevesinde üç ayda bir parasal olarak ödüllendirilmektedir.

Üniversite Öğrencileri İçin Staj Olanakları

Staj organizasyonu ile Halkbank, sosyal sorumluluk ilkesi gereği, gelecek nesilleri iş hayatına hazırlama ve meslek seçimlerine yardımcı olma yönünde rehberlik etmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir